SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
ja ostatnio też wolę interwały, aero tylko pływalnia/jezioro bo mnie od długich biegów kolana bolą :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Lena tylko skąd brać siły jeszcze na interwały ?:) treningi siłowe , wytrzymałościowe mnie wykańczają. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Nie no, racja :) Odin mógł ci ze 4 siłowe ustawić ;) Przecież już i tak jest dobrze...
Bach, muszę i ja iść na basen, kolanom trzeba dać odpocząć pewnie co jakiś czas, żebyśmy za kilka lat nie narzekali...

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-06-18 13:56:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Z rana trening B (kg = całość)
1. Przysiady z hantlami, 1 seria 10kg, 2 serie 15kg, 10p.
2. RDL, 3 serie 10kg, 10p.
3. Floor Press, 3 serie, 5kg, 12p. (za lekko już! - ale nie mam jak skręcić, żeby było mniej niż 10kg, a to jest za dużo).
4. Unoszenie bokiem, 3 serie 5kg (10!!!, 7, 6) + unoszenie w opadzie, 3 serie, 10kg, 10p.
5. Prostowanie ramienia w opadzie, 3 serie, 1kg, 12p.
+ łydki
+ brzuch
+ 3 serie po 10p.: burpees, szybki bieg w miejscu, pajacyki, walka z cieniem, podskoki ze skrętem tułowia, podskoki z unoszeniem kolan pod brodę.

A teraz powoli robię obiadek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja juz po obiedzie :P

Fajny trening :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
I dietka, nieskromnie powiem, że obiad wyszedł mi pyszny...
Dziś dzień odpoczynku od nabiału, jajek, owoców...

1. Sałatka: sałata, rzodkiewka, ogórek surowy, papryka marynowana, tofu, kiełki, szczypiorek, zioła, tofu, łyżka oliwy z oliwek, łyżka oleju lnianego.
2. Dwie chrupkie kromki cienko posmarowane masłem z 1. kiełkami, 2. pesto, do tego łosoś wędzony, 2 pomidorki.
3. Wątróbka drobiowa (250g) duszona na połowie łyżeczki masła klarowanego z 2 cebulami, cukinią, pieczarkami i czosnkiem, do smaku młoda marchewka, cztery młode ziemniaczki z koperkiem, Bobofrut (jabłko-marchew-banan).
4. Wątróbka drobiowa (250g), szpinak duszony z czosnkiem, cebulką, pieczarkami i orzechami; pomidor.

+ 1 zielona herbata, woooda ;)

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-06-18 20:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też bym sie napił zielonej herbaty, ale czajniczek to parzenia mi sie stłukł, a tak w szklance to za dużo fusów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym zjadł wątróbki bo dawno nie jadlem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Ale bomba witaminy A

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Aga, z tej wątróbki? Zjadłam nieco za dużo, teraz będę od niej odpoczywać ;)

Rion zawsze pytał o odczucia po treningu... dziś się czuję senna po wczoraj, czuję tył ud głównie. W tym floor press bym coś dołożyła, ale nie bardzo mam jak :-/

Powiedzcie mi, jak to jest z żółtym serem. Kupuję zwykle Trio Hochalnd pakowany już w plasterkach, dla mnie jeden plasterek to połowa takiego z paczki. I ile takich to rozsądna porcja na tydzień? Bo ostatnio mnie nachodzi na kanapkę z samym serem, a to tłuszcze złe itd., mimo że wapń.

Niby jem wszystko, witamin nie powinno brakować, a znów mam "zajada". Żeby nie było - rączki czyste, jedzenie też zawsze umyte :D Już nie wiem, czego mi może brakować, jak czytam o zajadach, to niby wszystko jadam... :-// Jakieś minerały brakujące..?

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-06-19 10:02:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium