SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Trening A za mną, taki trochę "na szybko", ale siła wyższa + 20 min. aero na stepie.
Jutro pobiegam ok. 30 minut, a kolejne 4 dni będą DNT :(, bo wyjeżdżam na dłuższy weekend, a buty i dodatkowe ciuchy muszę zostawić, bo się nie zabiorę ;(

A! - a jak wrócę, to w sam raz na te maliny...

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-06-30 18:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Właśnie, jak na wyjazdach (skoro to będzie DNT) z węglami? - pewnie tak 50-80?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
40 minut biegu za mną...
Zjadłam właśnie puszeczkę szprotek w sosie pomidorowym, aby trochę wapń podbić, bo coś mi się wydaje, że może mi go brakować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jak nie ćwiczysz to na wyjeździe im mniej węgli tym lepiej chyba
czyli nawet 0-10 jeśli się dobrze czujesz przy takiej wartości

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
E nie, padnie nam Lenka, tak z 50-60g w sam raz

Szprotki...hmmm :P

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
no mama mówiła , że lada moment będą maliny . ja jestem ciekawa tylko kto to będzie jadł. truskawek też mam mnóstwo i nikt nie chce jeść tylko ja jem kilka dziennie.


ja dzisiaj mam 4 dzień regeneracji (tzn w poniedziałek miałam basen , we wtorek egzamin ale to krótko trwało , wczoraj rowerek ) i czuję się źle- jakbym przytyła 100 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ej, nie strasz mnie, bo ja za godzinkę wychodzę i mam właśnie 4 dni przerwy, siłą rzeczy. Też się zaraz czuję, jakby mi miało przybyć... Łazić będę sporo :)

Odin, nie wiem, na ile będę mieć wpływ na jedzenie, postaram się trzymać ok. 50g W. Dziś mam 50g W, mimo że biegałam + masa warzywek.

Ann, Katowice ciekawe są, prawda? - wielu operatorów tam zdjęcia do filmów robi, tzn. generalnie na Śląsku :), także czemu nie? Odina namawiajmy, poznamy osobiście trenera :), a i maliny się nie zmarnują :) Hm, Rion też z Katowic! :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Lena ale to tylko odczucia bo ani cm ani g nie przytyłam ale jestem po prostu po 15 tygodniach przyzwyczajona do codziennego intensywnego wysiłku :)

ja tam nic ciekawego w Katowicach nie widzę - takie zwykłe miasto może dlatego , że od zawsze tutaj mieszkam :P Tak wiem , Rion nawet blisko (5 min drogi ) mojej siłowni studiuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Właśnie to, że fabryki, dym itd., taki stereotyp "polskiej rzeczywistości" zwykle tam nagrywają. Teraz już chyba aż przesadzili i się wynoszą w inne rejony.
Bywa tak zawsze, mnie się Wawka też nie podoba, lubię i doceniam, ale ładne rejony... oj, trzeba szukać :)
Zawsze miałam ochotę wziąć analoga i pojechać na Śląsk, może nie do Katowic tylko, ale okoliczne miejscowości może... wiesz, te uliczki, kamieniczki itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Zapraszam do Wrocławia !:D
Lena miłego wypoczynku życzę :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium