SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159367

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
110 T... ?hm, najwięcej...
Węgli mało, bom mała :) No tak, żeby 100 nie przekroczyć, bo inaczej będę pożerać straszne ilości owoców, a nie 2 dozwolone :)
A B i W dobrze, że tak równo?

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-19 15:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja się nie znam, ale lepiej zjeść z rana dużo owsa, to potem nie ciągnie na słodkie. Jak dasz mało węgli i białka to tłuszczem trzeba podbijać, nie wiem czy to dobrze czy źle, tu się muszą mądre głowy wypowiedzieć

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Właśnie też się nie znam...
Białka czasem zjem, jak sądzę, za wiele... tu jajka, tam twaróg, a więc w ciągu dnia kawałek mięsa i styka... a ja czasem jem później i drugi, jak ma się zmarnować... pies łososia nie zje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Pomyśl sobie, że ja ważę prawie 80kg, wiesz ile to trzeba białka zjeść? I redukcja nic nie zmieni, bo mogę zejść 5kg, nie więcej, bo zacznę straszyć. Już mi te cyce kurze na twarzy wychodzą, tyle pryszczy bez słodyczy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Jak to "straszyć"? :) No, właśnie, to z wagi wychodzi, więc na mnie wypada tego białka nie tak wiele. Ja tu raczej kombinuję, co zjeść, żeby było białka mniej, omlet na jednym jajku?! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
A dlaczego boicie sie bialka,moim zdaniem jak dokladac kca; tonajlepiej z bialka bo organizm zeby je strawic potrzebuje wiecej energii i tak jesli kurak ma 100kcal to po strawieniu ma 70kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
W sensie, że nie wyglądam za dobrze poniżej 70kg, mam spory szkielecik, szerokie ramiona a do tego stosunkowo wąskie biodra, więc schodząc poniżej 70kg zamieniam się w literę V. Jak dobiłam raz, we wczesnej młodości do 57kg/183cm było STRASZNIE.

Clearwater- nie boję się samego białka, ale syfu, który pakuje się w mięso. Mam go właśnie na twarzy.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-19 17:56:55

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Madzia, ale ja sobie nawet porafie to wyobrazić, bo moja sister kiedyś przy 175cm ważyła chyba niecałe 50kg... ale tego nie chce pamiętać nikt, z nią na czele

Lenka, tak z ciekawości - długo byłaś wegetarianką?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
To znaczy, że ze mną nie jest tak źle, mam niecałe 50, ale wzrostem nie grzeszę... ;)
Białko, cóż, no też ma swoje minusy, zakwasza, obciąża nerki. Skoro normalnie jest 1g na 1kg, a na odchudzaniu 2 z hakiem, to tak 1,5 liczę teraz...
Długo, ponad 11 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Białko na poziomie 1,5-2g jest w sam raz, węgle tak jak Tobie już pisałem, daj 100g
ew 150g w dni, w których wysiłek będzie nadludzki

Reszta to tłuszcze - jajka, masła orzechowe, orzechy, oliwa.. itd

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium