SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159303

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
DNT, zero carb :), czyli tylko z warzywek. Dziś grill, więc dobrze się składa, że niskie węgle, zjem karkówkę, a na kolację szaszłyczka. Dieta 100%. A propo grilla, przeczytałam, że zdrowy jest, jeśli się grilluje z tackami aluminiowymi, w domu w sumie można, dłużej to jednak trwa, więc wątpię, aby tak robili w knajpkach :-/ Inaczej jest rakotwórczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No takie grille na roznych imprezach to jednak nieciekawa sprawa. Na zdrowie to tam raczej nie stawiają. Wczoraj zjadlem takie 2 karkówki z grilla to obklejone jakims tlustym sosem...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Najlepiej jak sam wszystko przyrządzisz. Ja tam w tacki aluminiowe się nie bawię, ponieważ grillowanie nie zostało wymyślone dzisiaj, tylko w baaardzo dawnych czasach Wtedy nie było tacek aluminiowych, a ludzie jedli tak całe swoje życie, przypadków zachorowań na raka było zdecydowanie mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dziś jest grill przygotowywany przez moją mamę, także będzie oki, ale faktycznie jakieś dziwne dodatki, przyprawy, marynaty... ja chcę bez! :) Same zioła...
Skodzio, ale wtedy ten dym powstaje, ulatnia się i osadza prosto na mięsie, które zjadamy - i to jest rakotwórcze, dlatego piszą o tych tackach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale jak zjesz taz na jakis czas to nie zachoruesz na raka raczej Co innego jakbys jadla codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
O tym dokładnie mówię, moim zdaniem bardziej rakotwórcza jest ta cała chemia, m.in. w tych przyprawach, niż sam naturalny dym z węgla. Ja jestem zdania, że to co jedzą i jak jedzą ludzie od dziada pradziada jest dobre, a teraz nie można nikomu ufać :D Kto wie, może w nowinki o rakotwórczych substancjach grilla maczał palce jakiś wielki koncern produkujący aluminiowe taczki?:P To akurat głupi przykład, ale często tak to działa. Oczywiście w rakotwórcze właściwości grilla wierzę, ale nikt nie je go codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
też czytałem podobne badania ale autorzy odnosili sie do faktu że grillowane mięso oddaje tłuszcz ktory pod wplywem wysokiej temperatury się utlenia i wydzial toksyczne związki, jednak druga sprawa że grilowanego jedzenia nie jemy codziennie a bynajmniej nie jest ono podstawą naszej diety wiec nie przejmowałbym się tym

ważną kwestią jest czyszczenie grila a dokładnie rusztu właśnie z tego spalonego tłuszczu którym jest oblepiony tam zbiera się ten syf

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
"Ty to lubisz tak seriami"
Lepiej tego na froncie nie mówić :PPP

Grill od czasu do czasu jest ok! Nie ma co przesadzać.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Popieram przedmówców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez wczoraj mialem grila :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium