SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159299

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja byłm na obozie to nie miałem za bardzo wyboru jedzenia, jadłem co dawali a w sklepach nie wiem jak tam było z serkami
ale miałem 3 posiłki dziennie i kazdy posiłek to był stół szwedzki brało sie ile chiało
warzyw było pod dostatkiem(ogórki, pomidor, kapusta)
ser biały był czasami ale taki słony ze masakra ciezko go było zjesc
jesli chodzi o mieso to było bardzo rzadko a jak juz było to ciezko było to nazwac miesem bo to nia skrzydełka ani nogi nie przypominało sama skóra i kosc;/( bo podobno w lecie nie jedza duzo miesa iz ciezko strawne a upały były)
czasami był makaron albo ryz, zdazyły sie ziemniaki
czesto były parówki
a jak były jajka to zawsze ja sie na nie rzucałem
i ogólnie nie było tak ze na obiad ziemniaki a na sniadanie parówki czy jajka tylko czasmai na sniadanie były ziemniaki albo ryz
jeśli chodzi o ceny to nawet spoko wychodziło, na miescie mozna było tanio kupic pizze( ale bardzo rzadko ja jadłem), kababy tez były ale 5lewa za jednego(nie zjdałem chyba ani jednego)
Jeśli chodzi o alkohole to tez wmiare opłacalne, najlepiej było poszukac na miescie jakis promocji bo barach
jeśli chodzi o wódke polecam merry jems troche gorszy był flirt to z tych w miare tanich i a miare dobrych
a jesli chodzi o piwo to zagorka i kamienitza

ogólnie to było tak na ten obóz pojechał po redukcji(pierwsza w zyciu, z grubasa na chudzielca)
jadłem co było i ogólnie dobrz esie bawiłem(i mnie podlało) ale nie żałowałem bo w koncu pojechałem na wakacje

ty mówiłes ze chcesz jechac all exlusiv wiec pewno zarcie bedzie o niebo lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
jak mnie będzie stać to namówię mamę. :D
Dziękuję Ci za długą relację, na pewno się przyda :). Potraktuję ten czas jako regenerację i będzie looz. Oczywiście mam świadomość że będzie trudno :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
spoko nie ma sprawy
udanego wypoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Dziękuję Ci bardzo

Lena, a tak z ciekawości zapytam jak ceny we Włoszech?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ooo, ja obozy i kolonie wspominam kiepsko pod względem jedzenia, ale jak byłam na tyle mała, to inaczej to wyglądało. Śniadanie - jakiś wybór był, ale obiad - zwykle dawali jedną rzecz... głodowałam albo kupowałam żarcie na mieśie, bo byłam wege, także nie miałam wyjścia.
Hm, Włochy cenowo kiepsko nie wyglądały, z tego, co pamiętam. Na pewno w Bułgarii jest taniej i pewnie serki też mają :) Mimo to nie kojarzę, aby mnie ceny powaliły...

Marian, dzięki :) Ma być chudo... kusicie mnie tu, a już bratu obiecałam czita, że na ciacho do kawiarni skoczymy, babcia chce robić pierogi z jagodami, a ja mam ochotę na azjatyckie won tony z krewetkami, także szczerze mówiąc, łatwiej mi nie czitować niż coś z tego wybrać... eh. Ale wiem, wiem, gdyby ludzie tylko takie dylematy mieli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Lena daj mi numer strony z treningiem

nie mogę się odnaleźć

pomyślimy nad zmianką

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Rion, 88 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Lena a sprzęt bez zmian ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tak, dopiero wróciłam, zaraz przejerzę na allegro te hantelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
dobra czyli musimu de facto bazować na tym sprzęcie co wcześniej

ciężko orzech do zgryzienia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium