SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Lena ile masz dni wysokich w tygodniu?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A ja nie potrafię obserwować. Jak się widzi kogoś ("siebie ;) codziennie, to zmiany nie są tak widoczne... Mam ok. 100 węgli, w DNT 50-70, w DT 80-120g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
ja uważam że przy takiej ilości egli nie masz się czego obawiać

masz 3 treningi siłowe + kupa aerobów

sylwetka ładna , szczupła a nie masz tendencji do tycia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wysokie są wtedy, kiedy są siłowe lub aero, czyli większość tygodnia, z 5 dni na bank...
Aero nie wiem, czy nie zmniejszyć, trochę się tego obawiam, ale z drugiej strony, łatwo o przyzwyczajenie organizmu i wtedy nie spalamy tłuszczyku, tak?
Czy nie mam tendencji, nie wiem, bo nigdy nie jadałam w Macu na zmianę z pączkami ;p
Hm, hm, dziś się zważyłam i na wadze mam mniej o 0,3 kg :D
A co do ilości węgli, wiesz, Rion, ja jestem kobietką, do tego niezbyt wysoką i szczupłą, także tak naprawdę jak policzę sobie BTW na gramy, to niewiele tego wychodzi. Może być w gramach niewiele, a dla mnie dużo. Kto to wie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Lena ale nie ma co przesadzać , chyba nie znam osoby która jedząc pączki na zmiane z makiem nie przytyje.

Ja mam wrazenie że troszkę za bardzo sie bolisz tych ww , widzisz siebie na co dzien, waż się co np 2 tygodnie i obserwuj. W dwa tyg nie przytyjesz 2kg więc kontroluj wagę i ewentualnie na bieżąco koryguj diete/trening

To fakt aeroby może i sa skuteczną metodą ale organizm się adaptuje szybko i trzeba podnosić poprzeczkę a jak wiadomo wiecznie nie można podnosić. Jednak jeśli czs aero robi się zbyt długi sa inne sposoby żeby sobie zafundować piekło np kompleksy sztangowe, tabata, interwały itd

A co do sylwetki to fotkach które kiedyś wrzucałaś to jest żyleta

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Lenka, zawodnicy przed zawodami robią tylko 3*30min aero bo już tak nakręcony mają metabolizm

Tak więc nie musisz aż tyle aerobów wykonywać, w zamian czasami jakieś interwały, tabata się nada. Kiedy uwielbiałem tabatę, boska jest

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Trening B (kg - całościowo)
1) przysiady z hantlami 2 serie - 15kg, 2 serie - 10kg
2) rdl ( romanian deadlift ) z hantlami 2 serie - 10kg, 2 - 15kg
3) floor press 3 serie 6kg
4) seria łączona 4a unoszenie bokiem hantli + 4b unoszenie w opadzie 3 serie 6kg Powtórzeń w 4a było 10-8-9, w 4b po 10.
5) prostowanie ramienia w opadzie 3 serie 1kg !!! ;)
Do tego łydki i brzuch (przyciąganie kolan, spięcia, to ćw. z W-F, unoszenie ręki nad głową i do boku, wiecie o co chodzi, hm? - to chyba dobre na skos).
Aero dziś nie było :D

Skupienie było, dobrze mi się ćwiczyło. Przysiady ładnie, oj, czułam je. Czuję i nogi i ciągle pośladki. RDL muszę koniecznie nakręcić, bo nie wiem, czy dobrze, może ktoś ma inny filmik dobry do porównania z tamtym?
Ostatnie już mi się lepiej robi, ale nadal 2,5kg nie podniosę.
A szrugsy na co są? - zrobiłam je z tymi 15kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
bardzo ładnie trening poszedł

tricepsem się nie przejmuj bo to tylko dodatek

szrugsy to ćwiczenie izolowane na górną część mięśnie czworobocznego tzw kaptur

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A co do powyższych, hm, chyba wprowadzę na stałe tabatę/HiiT raz w tygodniu. HiiT w lesie, szybki-wolny, a tabatę może tę: takim panem był filmik, który robił jakby przysiad, klaskając, coś takiego... ile tego się robi?
Rion, dodatek, ale jak to wygląda, tu 1kg, tam 15 :P
Aha, a to od maku się tak tyje? Dawno nie jadłam, ale nie wiedziałam.
Właśnie, ta adaptacja, wtedy się pewnie robi jakąś przerwę od aero? Z tydzień?
A kompleksy sztangowe to chyba nie dla mnie.
Wkurza mnie to, że jak proszę rodzinkę o nierobienie ciasta, bo rodzice uzależenieni jak każdy przeciętny człowiek od cukru, to i tak ciasto jest. W środę dzień matki, chcę wtedy zaczitować, a tu babcia dziś wyjeżdża z drożdżowym, to moje ulubione ciasto. Parę dni temu była szarlotka i rogaliki. Nie zjem, bo umiem trzymać dietę, ale to wnerwia tak, że...! - nie to, że ciasto stoi, a ja nie mogę, a to, że można mówić jak grochem o ścianę. Dobra, nie na temat, bo zła jestem. Nie znoszę czegoś tłumaczyć po 100 razy, normalnie kartkę napiszę i powieszę babci w kuchni!

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-05-22 14:45:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
lena ile masz aero(ile min ? ) w tygodniu ?:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium