SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Masuj!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No wlasnie mowie ze kruszynka jest :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja się nie redukuję !!! - powtarzam to od paru stron. Trochę wcześniej, trochę owszem, z brzuszka głównie po studiach. Teraz się "utrzymuję", ale coś mnie ostatnio ciągnie do czitów, bo ich długo odmawiałam (raz na 2 tyg., a niby można na tydzień).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Troszke dobre masy by sie przydalo z 5 kg :) Naprawde :) Ale nie mowie bo nie wiem jak to teraz dokladnie wyglada bo po brzuchu nei oceniam :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
aaa, to pardonsik moje przeoczenie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Lenka przed bieganiem nawet banana mozesz zjesc.Robisz sobie wiecej krzywdy jak biegasz naczczo,tracisz miesnie wtedy.No i po drugie w nocy organizm sie regeneruje zuzywa wszystko i rano powinno sie cos zjesc.Takie moje zdanie.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2010-04-18 11:13:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
A orientuje sie ktos moze, jak to jest z tymi owocami?
Polecane są z cienka skórką, czyli pomarańcze juz nie?
I dlaczego tak wlasciwie jest?

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
I czy naprawdę tylko 2 owoce dziennie? :) Aga, ja jem najwięcej jabłek, potem kiwi i banan, pomarańcze, gruszki, pomelo. Ale ogólnie to jem wszystkie, bo uwielbiam, nie mogę się doczekać śliwek, jagód, moreli, malin i truskawek, a i wiśni! - za krótko są ;(

Spoko, Lady ;) Właśnie raz się czyta, że na czczo, raz nie. Zwykle jednak biegam po śniadaniu, w weekend na czczo, bo z psiakiem i tata nam też towarzyszy. Fajnie jest :) Banana zjadłam tuż po powrocie, a za pół godziny śniadanko...
Masa, nie, ja się boję, to trzeba ostro trenować na siłce i siłowo właśnie, może po prostu zjem częściej makaron/ryż, bo w sumie to tylko chleb/owies na śniadanie i owoce...

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-18 11:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
AERO
1. Banan. Bakłażan duszony z cebulką, pomidorek, kromka chleba, oliwa, kiełki, rzodkiewka.
2. Jog. nat., łyżka owsa, jabłko, 2 ł. laskowych.
3. Fasolka szparagowa, groszek + marchewka (tu masełko niestety), mielone, 3ł. gryczanej, grzyby.
4. Ekhem, może serek wiejski.

Jutro aero, brzuch, siłowy - wszystkiego po trochu.

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-18 15:35:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
pierwszy raz slysze o tej skorce na owocach.Wiem tylko,ze banany i winogrona maja duzo wegli.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium