SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lena na wakacjach przeciez mozna popuscic z dieta, po co sie tak meczyc przeciez tam sie jedzie odpoczywac
a na twoim miejscu to juz wogóle jak przeciez nie redukujesz a od razu nie przytyjesz...
jak pojedziesz nastepnym razem to wyluzuj troche

Skodzio gdzie dokładnie jedziesz do bułgarii?? byłem w tamtym roku na złotych piaskach

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-07-06 20:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
właśnie albo Bułgaria Złote Piaski albo włochy :)
Z tego co się dzisiaj dowiedziałem to Bułgaria =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Prawda, prawda, każdy to niby wie, a jednak każdy się przejmuje :) No, bo niby trzymać dietę itd., a potem nagle 2 tyg. luzu... nie chce dopuścić do sytuacji, że wszystko na marne...
Skodzio, w Bułgarii nie byłam, ale Włochy są świetne, także polecam! :)

Sos pomidorowy... dobry :) Ale np. taki do spaghetti to już chyba niedetetyczny, bo i z oliwą, zależy, kto jak robi :-/

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-07-06 22:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
specjalnie szukam hotelu z all inclusive i zajęciami Fitness;p Pytanie czy uda mi się na niego mamę namówić. Jakbyś mogła to wpadnij za jakieś kilka dni na mój dziennik bo będę czerpał info jak się na takim wypoczynku zachowywać =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no lena racja ze pewno kazdy sie przejmuje co jesc na takim wyjezdzie itp
ja tez tak mam ale trzeba chyba kiedys w koncu troche poluzowac
a z tej fotki co jest na pierwszej stronie to ty chyba sie nie musisz bac o zalanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Heh, na 1 stronie to już dość stare zdjęcie... gdzieś tam jest i nowsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
to wstawiaj !:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Na 87 jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
chudo jest wiec nie wiem czemu sie tak boisz tego jedzenia
spokojnie mogłas wyluzowac na wakacjach
ale to tylko moje zdanie,
i ja gdybym gdzies jechał tez pewno bym miał z tym problem a ja to inny przypadek bo w przeciwieństwie do ciebie to taki chudy nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Marian i podobało Ci się w tych "złotych piaskach"?? BO na 90% jadę właśnie tam :P. Jak tam z serkawi wiejskimi i twarogiem? Jakie ceny i wrażenia?:D

Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2010-07-07 12:16:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium