SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Aha, jasne...
Eh, dzień babci = dzień nietrzymania diety. Tzn. było oki, bo i tofu, i brokułki, ale i ... nieplanowane odstępstwo jak kilka rogalików z dźemem, na szczęście z ciasta francuskiego.
Jutro chyba pójdę na siłownię, na którą mam najbliżej, tylko mają raczej sprzęt fitnessowy niż jak normalna siłka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
1. Jogurt nat., orzechy, otręby, jabłko
2. Omlet z 2 jajek, ogórek, pomidorek, cebulka
3. Filet z soli + papryka zielona + brokuł na parze, surówka z kiszonej kapusty, a więc i oliwa z oliwek, kawałek dorsza, ryż brązowy
4. Duszony bakłażan + jajeczko
5. Twaróg chudy + łyżka jogurtu + szczypiore + oregano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
"Aha, jasne..." - bez ironii proszę, bez ironii :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
O tak w dzień babci to trzeba uważać ja mam dobrze bo babcia obeznana, ma mnie za dziwaka, ale jak by przyszło co do czego to zamiast ciastka upiekła by mi fileta z kuraka.

Będę wpadał, pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Moja nie może tego pojąć, myśli, że jak się jada inaczej, to znaczy, że się człowiek głodzi :) I niestety ciągle albo kotlety sojowe albo inne cuda... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Ta druga ma tak samo, więc znam ten ból. Najgorzej jak przyjedzie w odwiedziny na prę dni. Żyć się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Niestety, tłumaczenie niewiele daje...
Odin, czy ja powinnam łykać jakieś witaminki? (Centrum?, Bodymax?, inne?) Na razie piję tran, zwykle też łykam magnez i jedną tabletkę omega-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
babcia z kotletami sojowymi? O to juz babcia nowoczesna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tak
Ale to takie a la mielone, więc trochę złego tłuszczu na pewno mają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
a wlasnie, witaminy, bierzecie cos? bo ja wychodze z zalozenia ze jak sie wcina warzywa w skrajnie duzej ilosci to nie trzba takiego komplexu witamin kupowac i brac. z reszta puma kiedys pisal ze lepiej jesc a nie lykac. chyba przy e7 jak sie dziewczyny pytaly. co sadzicie o tych calych witaminach? ja kiedys kupilam ale oczywiscie zapominalam zeby brac i tak to sie skoczylo. czy oby nie daja tylko placebo?

tran super, pij. omega 3 jest ok.

no to sluchajcie, ja do domu z checia jezdze odkad moj ojciec wzial slub - mam taka super macoszke, ze wie co lubie i ZAWSZE jest dla mnie kura i mowi do ojca "no co ty, Aga tego nie zje, kup jej indyka albo lososia" <3 niezle:) ojciec tez ma mnie za dziwaka ;)

Zmieniony przez - agnes4869 w dniu 2010-01-23 02:16:17

Zmieniony przez - agnes4869 w dniu 2010-01-23 02:16:58

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium