SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Nie tak słabo, ale też nie za mocno. Oliwa z oliwek do sałatek, orzechy rano i wieczorem, ale nieduże garstki.
Dziś był wyczekany czit - DWA naprawdę DUŻE kawałki sernika :) Brzuch aż boli...

A przed snem już normalnie, jeden zraz wołowy będzie.
Pogoda na 2 dni, dziś już pada i breja :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
No niestety mnie tam też zasypał śnieg :/

Dobry czit. Ja za tydzień wciągnę sobie czekoladę. Już czeka w szufladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Całą?! To można? Myślałam, że ze 3 kostki dozwolone...
Słodkie czity to chyba niewskazane co tydzień, także teraz się czyszczę, tym bardziej, że z osłabieniem dalej będę mniej ćwiczyć. Teraz 2 tyg. przerwy, może tortilaa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
jak się mieści w bilansie to można Ale to na masie, hyhy na redukcji raczej nie polecam.
Tortilla też dobra rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Nie polecasz słodkich czitów co tydzień?
czy
po prostu całej tabliczki? (ja mam kilka, same prezenty ;) Ale zjem po kilka kostek i... podam dalej :)

Zrazik zjedzony...

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-03-14 22:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Witam. Życzę powodzenia i wytrwałości :)
Skrobnę coś od siebie jutro w szkole, spotkałem się gdzieś w piśmiennictwie o tych marznących stopach, muszę jeszcze raz sprawdzić i napisze.

P.S.
Będę zaglądał regularnie jak trochę czasu znajdę ;)

/pzdr.


Zmieniony przez - aleg w dniu 2010-03-14 23:03:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Cześć Lenka

podjedz sobie właśnie czasem trochę sernika, czekolady

psychika na + i od razu więcej życia w Tobie będzie

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ten tydzień będzie normalny, 2x siłowy, 2x brzuch (1 Weider, 1 mój zestaw), po nich interwały 20 min. lub aero 35 min., 2x aero 60 min, raz 5x10 burpees i porządniejsze rozciąganie. Liczę, że nast. tydzień to już bieganie w terenie, jest sens, żeby jeden tydzień robić tylko aero/interwały na zmianę z jednym dniem wolnym?
Aleg, zerknij, proszę, czy dieta ok, jak są ryby, to już orzechów nie wrzucam. Co do zimnych stóp, inf. się przyda :)

1. Dwie kromki razowego z 1. wędzonym pstrągiem, 2. awokado, szczypiorek, zioła, pomidorek, kawa zbożowa Anatol.
60 aero na stepie
2. Banan (tak, wiem, zły na redukcji); filet ze świeżego pstrąga (pieczony), sałata, pomidorek.
3. Jabłko, karkówka, brokuł i kalafior, łyżka oliwy z oliwek
4. Udko z kurczaka, kalafior, już chyba bez oliwy.
5. Twaróg chudy 100g z garstką orzechów (moja garstka to jakieś 6 sztuk).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Odin! Wpadaj do nas częściej, stróżu mój :) Nie kuś sernikiem, bo jak kiedyś nie lubiłam, tak teraz uwielbiam. Dwa wielkie kawałki! Nie robię za to czita w tym tygodniu ;p W ogóle moje kubki smakowe przechodzą rewolucję (mięso).
Powiedz, ty masz teraz przerwę w redukcji? I jak jadasz? Bo chyba nie można wiecznie lecieć jednym schematem, powinnam i ja odpocząć...

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-03-15 12:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
40% to za dużo, masz w diecie białka średniej jakości, to by nawet starczyło ok 20%.
Dołożyłbym tłuszczy. Twaróg dałbym półtłusty, a nawet tłusty. Tych orzechów możesz dać więcej, szczególnie włosko-polsko-chińskie Skupiłbym się raczej na energii pochodzącej z tłuszczy niż z białek. 100g białka może zostać przetworzone na ok 56g węglowodanów.

/pzdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium