SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
jaki śląsk na jakie może ?

w profilu masz wpisane UK?

popatrz na skład wody cytrynowej to Ci się odechce, woda mineralna ( nie źródlana) kilka kropel cytryny i pyszna orzeźwiająca woda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Nie nie nie woda plus wciskam cytrne sama. Cale swoje zycie (minus cztery ostatnie lata) spedzilam w Katowicach, znaczy sie tam sie urodzilam wychowalam itd. Teraz siedze w Angli a do morza mam 30 min, co mi sie osobiscie bardzo podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
to ja w Twoim mieście studiuje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Heh, ze mnie się tata śmieje, że te Żywce i Nałęczowianki to i tak kran... Ostatnio mi Jurajska smakuje :)
To prawda, wiosną i latem piję wodę, ale w zimie przerzuciłam się na herbatę, bo wiecznie ziemno... a mnie szybko marzną stopy i dłonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
to tak jest popatrz ja kupuje w jakimś lidlu mineralną wodę za 0,79zł która ma składników mineralnych 1300mg/l , a taka kropla beskidu za 2,3 zł ma 790mg/l i jest praktycznie jak kranówa

kupować trzeba wodę mineralną

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Nieprawdaz ze cudowne to jest miasto I sie wcale nie nasmiewam, lubialm tam mieszkac. Studia... a gdzie (ja polibuda sto lat temu prawie )

Nie ma jak ciepla herbatka z miodem i cytryna.

Dobra ja juz nie smiece spadam ryz pilnowac bo znow przypale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
ja uś

juz koniec spamu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Bo Kropla Beskidu to od Coca-Coli ;p
A Lidl blisko, sprawdzę, masz nazwę? :)
Na razie Jurajska króluje. Co do Żywca, kolegi mama pracuje w sanepidzie, jak badali wody, wypadł najkorzystniej.

Tiger, ale z miodem i cytryną to chyba nie zieloną?!

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-05-04 21:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
ja pamiętam badania wód to arctic, kropla beskidu, nałęczowianka czyli najbardziej znane to była dolna półka , najlepsza była chyba muszynianka czy coś takiego

Ja piję saguaro tak się woda nazywa mi smakuje , ma sporo minerałów i jest tania jak pisałem 0.79gr za 1,5litra

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ale nadmiar minerałów to też niedobrze, chyba. Coś kojarzę...
To już chyba inne rodzaje Muszynianka - Nałęczowianka.
Trzeba pić różne ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium