SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Nie, usłyszałam w słuchawce od pani recepcjonistki, że się z choinki urwałam, bo po numerki dzwoni się od 7!
Skąd mam wiedzieć, nie byłam ze 3-4 lata, zwykle pojawiałam się tylko po zaświadczenia potrzebne ze szkoły do szkoły, na uczelnię itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
uh to nieciekawie. to jutro zadzwoń o 7.00 i się umów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
jaja na miękko można są w miarę przyswajalne. Próbuj gotować 2 i pół minuty od momentu pojawienia się bąbelków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Oki. A co się dzieje z organizmem i figurą jak się tydzień jada nieprzepisowo? (dobra, nie tydzień, bo 2 dni nic nie jadłam, a potem lekkostrawne: banany, kluski lane, kleiki, chleb biały, ciasto drożdżowe, suchary, jogurt, rosół czysty + marchewka, barszcz biały czysty; finito). Same węgle, ale tak każą jadać na chory brzuszek...

Czuję, że z braku jedzenia mam mało sił, nawet na spacerze z psem, także właśnie zjadłam 2 kawałki drożdżowego i 1 piaskowego z kakao, bo są lekkostrawne. Do tego 150ml ciepłego mleka. Na kolację kluski lane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Widze ze jak i ja >uwielbiasz< lekarza, ale jak trzeba to trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Jest lepiej :) Powoli poprawiam dietę, np. jasne wymieniam na graham, a rosół na warzywną, jem więcej (pewnie o dużo za dużo, bo chleb i drożdżowe mają masę węgli i kcal):
1. Grahamki z powidłami
2. Drożdżowe, pół grahamki z miodem, mleko
3. Zupka wiosenna (pierwszy raz warzywa!)
4. Banan, jogurt śliwkowy
5. Rosołek + marchewka

Nieco lepsze menu :) W weekend planuję się przebiec ok. 20 minut, a potem powoli zacząć z lekkimi treningami. Po głodówce przez ost. 2 dni jem dużo, ale śmieci, żeby siły zebrać, pewnie czeka mnie małe jo-jo i redukowanie :-/

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-07 13:34:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chyba żartujesz ze drozdzowe i piaskowe sa lekkostrawne ?
Sucharek, kleik ,marchwianka, banan rozumiem ale chleb bialy, jogurt i reszta no, no, no....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
To teraz mi mówisz?! :)
To pierwsze zatrucie w moim życiu, słuchałam rad szukajki, sąsiada (pediatra) i babć... piaskowe to był maleńki kawałek po paru dniach, a drożdżowe jasna sprawa, że nie takie prosto z pieca, jak je zaczęłam jeść to miało 4-5 dni; taki sucharek już. Też go i chleba dużo nie było, najwięcej rosołu, kleików z ryżu i bananów.

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-07 17:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale drozdzowe to jajko, maslo, mleko, cukier... wiec jak to mozesz to czemu nie zjesc kanapku z maslem i jako osobno, bez tego cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760


Co racja, to racja :) Pytałam babć, co jeść, nigdy się nie strułam i nic mi do głowy poza rosołem nie przychodziło.
Słabiutka teraz jestem :(
Aha, i zdjęcie z soboty...

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-07 21:30:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium