SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej :) przejzalam sobie zalegle posty, widze ze ostro kombinujesz. Co moge powiedziec nie boj sie tak wegli, strasznie je ucielas. Dodatkowo masz bardzo duzo tluszczy, to nie wyglada na zbilansowana diete tylko raczej cos ala LC. Na tak malej ilosci wegli daleko nie pojedziesz i musisz pamietac o ladowaniach. Od tluszczu tez mozna tyc.

Aby ulozyc dobra diete potrzeba obliczyc zerowe zapotrzebowanie i przyjac jakies zalozenia. Zaproponowala bym ci podniesc bialko i wegle a obnizyc tluszcze, ok 140g bialka, 60g tluszczy i 150g wegli ci daje 1700 kcal (nie znam dokladnego zapotrzebowania i wagi wiec bedziesz musiala sobie przeliczyc dokladnie) 150 g wegli to nie jest duzo wg mnie. Po jakims czasie mozesz stopniowo zmieniac, podnosic tluszcz a obnizac wegle. Pamietaj ze jesli do tej pory jadlas malo kcal to mozesz poczatkowo przytyc ale to sie z czasem wyrowna.

Powodzenia i jesli masz jakies pytania to dawaj smialo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tygrysku, ja tak właśnie celuję mniej więcej w te 1700. Siłowo tak nie macham jak wy, więc węgli i wyższej kaloryczności bym się obawiała, to już nie dla mnie :)
Po jakimś czasie naczytałam się na temat low carb i zjechałam z węglami może o połowę, dodałam białka... zapomniałam o tłuszczach. Osłabiłam się i teraz układam to na nowo :) Także super, dzięki za wskazówki Tylko jak ja wepchnę w siebie tyle tego ryżu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
Widzę że wszytko idzie w dobrym kierunku dietka jest, trening też ;) super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dziś siłowy + 15 min. interwałów.
Tran, o3, magnez, potas, wapń, rutinoscorbin.
1. Omlet 2 jajka, warzywa, zioła, łyżka oliwy z oliwek.
2. Owsianka: 250ml mleka, 40g owsianych, parę truskawek + troszkę pomelo.
3. Pierś z kurczaka, kromka razowca, orzechy, papryka.
4. Stek z wołowiny, sałata, ogórek, pomidor, łyżeczka oliwy i jogurtu.
5. Twaróg tłusty + orzechy

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-03-29 22:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Ja jem w 2 lub 3 posilkach po 60g ugotowanego ryzu brazowego to nie jest wcale duzo. Dodatkowo zauwazylam ze twoje sniadanie nie ma wegli a pierwszy posilek to najlepszy czas na wegle :) ja mam 55g platkow i owoc, organizm potrzebuje ich do rozruchu po nocy i do sily na caly dzien :) Zamien moze posilek 1 z 2 a i zamiast chleba razowego do miesa polegam ryz brazowy :)

Powoli dojdziesz do celu, trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wow, sporo ;) Ale Ty masz masowanko teraz :) i dużo siłowych.
Wczoraj chleb, bo było mi najłatwiej tak zjeść "na dworze", zwykle pojemnik i gryczana :)
Tygrysie, ten owoc to jesz jedyny jedyny na cały dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760


Po tych paru dniach niskich W i niskich T, postanowiłam się dziś wzmocnić. Tiger, Obli, tym razem nie przesadziłam w drugą stronę? :) Moje śniadanko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Cześć Lena!

To śniadanko wygląda baaaardzo smacznie

i ładny kubek

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Super kolorowe sniadanko :) probowalas piec ten chleb moze? Jest latwy i na pewno lepszy niz kupny :) Dobrze ze jesz duzo warzywek :)

60g ryzu to 26g surowego czyli 18g wegli na posilek, przed masa jadlam 50-55g, tak zeby miec 16g w posilku. Tak na marginesie.

Acha mialam pytac ty nie robisz cw silowych? Jak wyglada twoj trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
śniadanko super mmm ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium