SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twaróg

zależy od persony

są ludzie, których nie podlewa po twarogu, a są tacy, którcy zaraz podleje woda

spróbuj od 125g na kolacje i obserwuj co się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Jak na kolację, to ok :) Sprawdzę w ciągu dnia :)
TEN TYDZIEŃ = TRZYMANIE DIETY, ALE TRENINGI JAK W ZESZŁYM (mała pauza nadal).

1. twaróg półtłusty 125g wymieszany z jog. brzoskwiniowym, otręby owsiane, pomarańcza.
2. JEDNA kromka pieczywa żytniego ze szprotem, pomidorkiem, sałatą, plasterek łososia, jabłko.
Aero, na stepie 35 minut.
3. Filet ze świeżego łososia z salsą mango, 30g quinoa
4. Pierś z kurczaka + ogórek
5. Jajecznica, 2 jajka + szczypiorek

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-03-22 16:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Samopoczucie poprawia się?
Zauważyłem, że masz problemy z okresem, nie przeczytałem całego tematu, zaraz to muszę zrobić, bo nie wiem jak długo masz te problemy. Są dwie przyczyny zaniku okresu:
- nieprawidłowe odżywianie
- prawidłowe odżywianie, przy czym jest to normalne zjawisko, powodujące m.in. odmłodzenie organizmu, przedłużanie życia. Nie jestem pewien wieku w jakim może przebiegać zatrzymanie okresu, ale pewnie w każdym aż do wieku przekwitania. Nawet przedłużenie wieku przekwitania jest korzystne dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Poprawia się forma, zmęczenie mija :) Samopoczucie średnio, niby się nie obżerałam, ale boję się "zalania".
Hm, okres, było dobrze, a ostatni miesiąc jest dziwny. Spóźnia się, nie wiem, ile, bo zgubiłam karteczkę z cyklem, ale już dawno być powinien. Może to przez niedobór tłuszczu/węgli? (białka było dużo, owoców i warzyw też, ale W i T mało). Teraz jem więcej orzechów, może się unormuje...

Przyjęłam B i T 2g/1kg i W 1g/1kg masy ciała, może być? Robię tak na oko, po wyliczeniu wyszło, że białka mam za dużo, węgli jednak też (eh, owoce), tłuszcz właśnie sprawdzam... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Możliwe że braku tłuszczy organizm ma zaburzenia hormonalne. Proporcje mogą być, węglowodany najlepiej w postaci skrobi, z rana możesz dać jakiś owoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Oby to był powód, myślałam, że nagle za dużo kurczaka jadam, ale to chyba jednak nie to...
100g B to spokojnie i w 3 posiłkach dostarczę, 50g węgli rano, a 100g tłuszczu też wpadnie z innych (jajka, ryby, tran, mięso, twaróg), do tego więcej oliwy, orzechów i jakieś ziarna kupię. O, mam siemię lniane :) B było ze 140 dotychczas, obym głodna nie była po odjęciu ;p
Z bólem serca z 1 na 2 owoce :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
niektórym się okres spóźnia nawet 9 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
To nie to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Jak dołożysz tłuszczy to nie powinnaś odczuwać głodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ok, dziś dzień bez treningu, ale węgli trochę na śniadanie dałam:
1. Jog. nat. grecki 200g, kasza quinoa 50g, winogrono, po łyżeczce: zmielonych orzechów laskowych, otrębów owsianych i siemienia lnianego (pycha!)
2. Omlet z 2 jaj, warzywa (rucola, pomidor, cebula, ogórek, rzodkiewka), zioła, osobno prosto z łyżki oliwa z oliwek, garść pistacji.
3. (W drodze; będzie zaraz) serek wiejski light, 5 orzechów brazylijskich
4. Szaszłyk z mięsa łososia, kapusta kiszona + 2-3 łyżki oliwy z oliwek
5. A tu jeszcze nie wiem, albo pół puszki tuńczyka + warzywa + oliwa, albo jajko sadzone + warzywa + oliwa...

Lepiej? Nie za wiele teraz tych tłuszczy? ;)

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-03-23 14:04:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium