SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Lenka, 1 jabłka to już nie licz. Nie przesadzajmy....

Po siłowym też zjedz dodatkowo, z wheyem. Też tego nie licz.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ufff... nie potrzebuję więcej, ale 2 owoce dziennie to mało, bo je uwielbiam!
Po siłowym, dobre i to, szkoda, że po aero nie ;p Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Jajecznica z rana + jakies kanapki i mozesz biegac

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
jak po cardio zjesz jabłko z wheyem to przecież nie utyjesz od tego, jak nie jesteś na ckd to nawet wskazane uzupełnić troszkę glikogen... Po siłowym tych węgli powinno być więcej np jabłko + banan, ze dwie pomarańcze itp.

btw. po za tym(tym bardziej że) ty chyba już nie redukujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Owoce to cukry proste, jedno 200g jabłko to ok. 20g ww, także wydaje mi się że wliczanie ich do bilansu ma sens.Po treningu śmiało możesz szamać takie rzeczy, wątroba i mięśnie są wtedy opróżnione z glikogenu, węglowodany zjedzone po treningu uzupełniają zapasy.
Nie wiem jaką obecni stosujesz dietę, jeśli jest to klasyczne lc, to najlepiej posiłek węglowodanowy spożyć tak jak pisał Bachman po treningu. jeśli dostarczysz pewną ilość węglowodanów złożonych przed treningiem, może to zwiększyć jego intensywność ilość spalonych kalorii będzie większa, przemiana materii również przyspieszy bo bardziej intensywny trening to większy bodziec dla organizmu.

Co do okresu to poniżej pewnego %bf nie występuje ponieważ wiązałoby się to z dużym ryzykiem podczas zajścia w ciąże, orgamizm kobiety ma statystycznie więcej tłuszczu niz organizm mężczyzny aby zabezpieczyć, potrzeby płodu. Czy to że ne ma się okresu przez dłuższy czas ma jakiś negatywny wpływ na zdrowie nie wiem, musiałby się wypowiedzieć ktoś o większej wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Maciek, u mnie to chyba jedna kanapka ;) Ale wtedy, jajka i chleb, robi się posiłek, po którym trzeba odczekać chociaż godzinę, a ja nie zawszę ją mam...

Bachu, nie redukuję, ale i nie masuję, bo mój organizm szok przeżyje, albo z jo-jo wyskoczy. Pamiętasz, zatrucie - brak jedzenia, po zatruciu - nagle więcej węgla. Zjadłam dziś po lżejszym siłowym (30 min.) pół banana i wasę z łososiem w końcu, bo wcześniej miałam obiad, także jeszcze czułam się najedzona. Ale cieszy mnie, że w takim razie czasem można i ze 3 owocki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Grzesiek, jabłka się powoli kończą, niestety, te są może po ok. 120g, to da z 10 W, można dwa liczyć jako jedno :) Banan mnie dobił, sprawdziłam, że ma 30W! Doda się warzywa i ledwo starczy na 2-3 łyżki ryżu/owsa ;)
Ogólnie je wliczam, chodziło mi o to, czy wliczać zjedzono kiwi tuż po treningu/aero lub zjedzone na czczo przed biegiem, żeby właśnie nie było na czczo :)

Plan na dziś: spięcia, russian, nożyce i unoszenie nóg, 4x20, choć pewnie będzie nieco więcej, jak zawsze.

1. Kromka żytnio-pszennego z sałatą, rzodkiewką, pomidorem, pół kromki z żółtym serem, pół z białym i pomidorkiem, 2 jajka na miękko.
2. Kiwi, jabłko.
3. Sałatka: brokuł, pomidor, cebulka, odrobina mozarelli, pieczony batat, oliwa z oliwek.
4. Żeberka cielęce, sałatka j.w. tylko bez batata.
5. Serek wiejski Piątnica, szczypior, orzechy.

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-22 09:00:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
hmmm nie jadłam jeszcze batatów - ponoć strasznie słodkie są

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Mnie wkurza, że tanie u nas nie są, a w innych krajach normalnie. Jak figi i inne egzotyki zresztą ;) Mnie smakują pieczone lub jako puree z dodatkiem marchewki i awokado! - kilogram starczy mi na długo, to od czasu do czasu polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A czy takie bataty to węgle złożone, proste?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium