SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Wygląda to dobrze Lenka.
Chociaż nie wiem czy Cię to teraz pociesza. Zdrówka życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Brzuch bardzo dobrze wygląda.

Chyba nie ma co ciąć dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Też uważam, że ciąć nie ma co, bo się wycinam za bardzo w ramionach i biuście. Będę walczyć brzuszkami, hantelkami, aero 2x też, bo lubię, ogólny ruch jak rower i basen. Tłuszcz na udach to pewnie tylko na siłowni można ruszyć... :(
Ale najpierw będzie trzeba wyciąć to, co wpadło w trakcie choroby... i dalej wpada, choć już z dietką lepiej. Jajko na miękko nie wyszło, jest na twardo i mama, mimo że duża już jestem :), nie pozwala mi go zjeść! Może i słusznie, te 6 dni byłam jak nieżywa, to się wstrzymam jeszcze...

Mat, pociesza, bo już lepiej :) Słabo nadal, ale lepiej...

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-08 09:39:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Chudaście kobieto Obawiam sie, ze z tym podejściem nigdy nie przestaniesz sie odchudzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jejku, jaka Ty chuda Weź przymasuj bo znikniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Brzuchol wyglada super, nie katuj sie juz bardziej, jedynie co to reszta ciala moze sie zajmij, jakies miesnie na rekach mozna zbudowac tez w domu. Uloz sobie program na to co masz i probuj, moze obadaj jakies silownie bo to jest fajne. Przynajmniej ja lubie :) tym bardziej teraz jak mam przerwe to sie cala rwe zeby isc :)

Pozdrowienia i zdrowka zycze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dzięki.
Z jakim znów podejściem, Obli? Przecież właśnie piszę, że się nie odchudzam, po chorobie i tygodniu bez B i T, to chyba jasne jest, że chcę pobiegać trochę? Tym bardziej, że nigdy wcześniej się nie odchudzałam, teraz tu zrzuciłam ze 4kg przybrane na studiach i tyle...
O te uda chodzi? Czytałam chyba u Clearwater, że robi na siłce ćwiczenia specjalne, żeby się dobrać do tłuszczyku na udach.

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-08 10:19:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
jezuu lenka jaka ty chuda jesteś...ty sie odchudzasz? jakbys mnie zoabczyła i sie proownala to bys stwierdzila ze patyczak jesteś

ty przymasuj lepiej bo nam cie tu zabraknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
no no
brzuszek elegancki

to jednak trochę węli podjedz sobie
nie zatłuścisz się

100-150g dziennie
owsianka zwykła, ryż ciemny, makaron razowy

tak to widzę
białko na normalnym poziomie 2g/kg mc
tłuszcz może z 1g/kg mc

i będzie ładnie

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Coś widzę, że będę musiała wydać oświadczenie, że się nie odchudzam... bo powtarzam to chyba piąty raz już! :)
Zdjęcie z choroby, czyli brzuch bez jedzenia :)
Chcę trzymać formę po prostu, a teraz się zregenerować po chorobie. Dziś udało mi się przeżyć grahamkę z pomidorkiem (bez skórki), czyli powoli ku lepszemu ;), ale nie wrócę do dietki z dnia na dzień.

Odinku, cudowny awatar :)

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-04-08 12:11:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium