SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
lenka wypisz dokładnie jakim sprzętem dysponujesz pomyślimy nad jakimś planem jeśli chcesz oczywiście

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Rion, chciałabym, jeśli możecie pomóc, to byłoby super! :)
Mam: piłkę, hantle 2x5kg, 2x1kg, 2x2,5kg i takie śmieszne obciążniki na ręce/nogi, ale nie warto ich wymieniać po mają po 0,5kg, hantle skręcane też są, no i step.

Dziś było 43 min. aero, jakieś 7,5km. Przed banan, po - jabłko, bo do śniadania ponad godzina (razowy, jajko, twaróg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
no to rzeczywiście sprzętu nie ma wiele choć wskazane by było chociaż hantle regulowane to znacznie by ułatwiło sprawę

ile dni mamy na trening i czy nie wchodzi w grę siłownia czy jakiś dodatkowy sprzęt?

pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dotychczas z hantelkami ćwiczę 2x w tyg., inne 2 brzuszki, a pozostałe to aero, ew. interwały. Drobna jestem, to i hantelki niewielkie... sprzet jakiś można dokupić, ale taki, co wiele miejsca nie zajmie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
wystarczyłyby hantle jakiś regulowane i to nam załatwi całą sprawę potrzebnego sprzętu

można by było zrobić trening 3 razy w tygodniu , wraz z treningiem brzucha i 2 aero/interwał będzie w sumie 5 dni treningowych ok czy coś zmieniamy?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ok, czyli takie przykręcane? Jakieś stare mam w domu, bo tata czasem też macha, muszę go o nie podpytać ;)
Jeśli uważasz, że coś zmienić, to można zmienić :), ale myślę, że jest ok, generalnie teraz chcę utrzymywać wagę i formę, poprawić górę (biust i okolice, bo za sucha się tam zrobiłam). Nie wiem tylko, czy dam radę i siłowy, i brzuch jednego dnia, bo brzuch zwykle trzeba długo katować, żeby dał efekty, tak? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
absolutnie nie można ułożyć krótki plan który zrobisz z ciężarem własnego ciała i hantlami , skupić się na poprawie obręczy barkowej , klatki piersiowej . Siłowy trening ładnie wymodeluje ciało poprawi jakość mięśnia i sprawi że sylwetka nabierze lepszego kształtu

Ps masz gdzieś fotki wrzucone aktualnej sylwetki?

Ps 2 brzuch 10 minut maks nie żadne katowanie milionem serii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Rion, a może kompleks sztangielkowy wprowadzić Lence, co?

Sprawdza się u kobiet, zakres powt. 8-6
Na początek 2 obwody, po 2tyg już 3

Ja ZAWSZE piszę, ze brzuch 2*tydzień. 2-3 ćwiczenia po 3-4serie. Kadra fitnessek tak robi więc nie widzę sensu żeby jeszcze bardziej katować brzuch.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Odin, a ja się zastosowałam :), ćwiczę brzuch 2x w tyg. po 4 ćwiczenia (zwykle też 4 serie po 25 powtórzeń + ile dam jeszcze radę). A nogi jakoś w tym programie się załapią? - nie znam na nie za bardzo ćwiczeń, na pewno rower/bieg/przysiady/wymachy, może styka.
Aktualna sylwetka, bardzo się nie różni od tej na którejś z pierwszych stron, bo założyłam dziennik bedąc już "w trakcie", wcześniej podglądałam, czytałam itd.
Poproszę jutro na czczo kogoś, żeby cyknął mi zdjęcie, faktycznie, powinno się pojawić całe, nie tylko brzuch; jak i Maciekslu pisał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Będzie foto

To czekamy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium