SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

feri666 / dziennik - nie ma miodu..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
Witam wszystkich!

Jest to mój pierwszy temat na tym forum, ale proszę się nie zrażać! Siedzę tu już od jakiegoś czasu i postanowiłem się trochę zmotywować pisząc właśnie ten dziennik. Będę trenował systemem HST trzy razy w tygodniu. Ćwiczę na swojej domowej siłowni w garażu. Może tam być teraz trochę zimno (ok. 10*C), ale po założeniu jakiegoś grubszego dresu myślę że nie będzie tak źle

Na początek coś o mnie

Wiek: 18lat
Staż: w sumie gdzieś 4miesiące (w tym już jeden cykl na HST)
Wzrost: 187cm
Waga: 84kg

Wymiary:

Klatka: 100cm (na luzie)
Biceps: 36cm
Pas: 95cm (na wysokości pępka)
Udo: 53,5cm (mierzone na środku uda)
Łydka: 39cm

Trening

HST trzy raz w tygodniu





Ciężarów w MC i w wiosłowaniu nie mam rozpisanych dlatego, że w poprzednim cyklu HST miałego trochę inne ćwiczenia. Ciężary będę ustalał z treningu na trening.
Oczywiście zawsze przez treningiem jest rozgrzewka przynajmniej 10minowa wraz z lekkim rozciąganiem. Dodatkowo po każdym treningu porobię trochę brzuszków.

Dieta

Tu może was rozczaruje, lecz nie mam ściśle ustalonej diety. Rozpiszę jak będzie mniej więcej wyglądała:

ok. 7:00 - płatki owsiane z mlekiem i rodzynkami
8:00-15:00 (szkoła) - to co mama spakowała czyli kanapki, kefir, czasami jogurt, jakiś owoc (najczęściej jabłko ) i coś do picia
15:00 - jakaś zupka i drugie danie (ziemniaczki, mięsko, surówka - standart)
17:00 - herbatka
19:00 - [dni treningowe] o tej godzinie najczęście kończe trening i wtedy koktail z białka, kefir, banan i 2 jajka
[dni nietreningowe] - jakaś kolacja (najczęściej kanapki)
21:00 - będe starała się zjeść twarażek na noc

Suplementy

-Witaminy Daily Formula - 1tabs po obiadku
-Omega3 - 1tabs rano po śniadaniu i kolejny po obiedzie
-BCAA Complex 2200 z dymatize - tylko w dni treningowe 2 tabsy pół godziny przed treningiem i 2tabsy 15min po treningu
-Białko Whey Protein 80plus z Activita

Fotki





















Zapraszam wszystkich do odwiedzania mojego dziennika. Wszelkie uwagi lub może jakieś propozycje zmiany czegoś w moim treningu proszę śmiało pisać. Wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną, ale od czegoś trzeba zacząć Po tym cyklu HST zaplanowałem sobie redukcję wytopić trochę fatu.

Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-11-18 13:22:48

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2007-11-18 13:23:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak myślicie: dużo mniejsze są przyrosty, jeśli się ćwiczy na sucho (tzn. bez kreatyny)? Oczywiście zakładając, że dieta jest odpowiednia.
jak to sie dzialo, ze ludzie kiedys cwiczyli i robili ta mase bez zadnych srodkow, teraz mlodzi zaczynaja i juz od razu po proszki siegaja bo im nic nie przyrasta, ech...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Bede zagladal.

Popraw foty. Kliknij 'fotka z netu' i wstaw link z imageshack'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
Mam głupie pytanie. Jak się edytuje posta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Edytowac posta mozesz klikajac na dlugopis na kartce, mam nadzieje, ze go widzisz . Ale edytowac mozesz tylko wtedy, jesli jeszcze nikt nie odpowiedzial [a ja juz odpowiedzialem ]. Wiec popros moda, aby poprawil foty . Dieta lipa, ja bym proponowal abys opieral sie na zasadach zywieniowych. Duzo ryb, miesa czerwonego, kur, jajek, ryzu, makaronu. Na noc nie jedz wegli. Tak jak napisales, twarozek jest ok. Przed i po treningu obowiazkowo bialko, i latwo przyswajalne wegle. To tak po krotce. Aaaaa, i warzyw nie zaluj [no, chyba, ze w godzinach okolotreningowych, bo maja jakis zly wplyw, czy cos, tak cos czytalem ].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz poprawki i dajesz . SOG na zachete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
17:00 - herbatka
to ci posilek nie przejadasz sie przypadkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze to herbatka "z pradem"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha przedtreningowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
Herbatka czerwona Pu-erh W sumie pije ją częściej ale zapomniałem dopisać
A właśnie. Chciałem dodać jeszcze, że trening zaczynam od jutra. Jestem po 2tygodniach strategicznego roztrenowania.
Przed każdym treningiem postaram się jeszcze wypić mleko z porcją białka. Pozdrowiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Kolo 1,5h przed treningiem wszamaj kure/jakies mieso/ z ryzem/makaronem/kasza, po treningu zjedz cos podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4759
nie za mało białka Ci wyjdzie w diecie? powodzenia.

zapraszam na bloga "michal985/BLOG/ dobić do 100kg dobrej masy"
http://www.sfd.pl/michal985/BLOG/_dobić_do_100kg_dobrej_masy-t393917.html
140kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=hAmIAMwEoOc
142,5kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=Era94Z1G6zA 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Ćwiczeń Do Oceny i Do Poprawienia

Następny temat

2 dni w tygodniu

WHEY premium