SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zetnij 30g ww na 3 dni i co czwarty dzien ten rozklad co teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques bardzo dziękuję
czyli wychodzi jakieś 1600 kcal, 95 białka, 90 tłuszczu, 100ww

no i zmieniłam dzisiejszą miskę:





Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-04-24 12:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
po ponad trzytygodniowej przerwie wzięłam hantle do łapy i wykonałam coś w rodzaju treningu, brakowało mi tego bardzo, wiem że to bardzo leszczarskie i różowe hantelki, ale i tak cieszy.
Obciążenia małe, ale będę dokładać, na razie muszę się zorientować

pytania i uwagi:
- pompki: zrezygnowałam z damskich i zrobiłam przy ścianie, tak jak we wklejanym tu filmiku crossfitowym

- przy wiosłowaniu ramionami leżąc na brzuchu bardzo czuję oczy (przypominam, że biorę krople przeciwjaskrowe na obniżenie ciśnienia w oczach), czy można to zamienić?

-francuskie prostowanie ramion leżąc robiłam tym samym obciążeniem, starając się skupić na tym, żeby się w czoło nie walnąć

- i najważniejsze to na jutro: w wypisce jest MC na prostych nogach ze sztangielkami - ja wiem, że MC to król ćwiczeń, ale to nie jest to na co moja okulistka by się zgodziła
z przysiadami natomiast nie ma problemu - głowa jest w innej pozycji niż w mc
co robić w związku z tym?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w mc nie schodzisz glowa ponizej poziomu, wiec trzymaj ja do gory bedzie dobrze, to nei mc na prostych to Romanian wiec uwazaj kolana sa lekko zgiete i pupa w tyl,
z tymi ramionami, zobacz czy podnoszenie rak pokiem ale siedzac i glowa w gore i tylko cialo pochylone opatre na kolanach czy ci bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
to nei mc na prostych to Romanian
ok, czyli robię RDL

plan na tydzień mam taki, może być? po siłowych aeroby
1. siłowy (dzień pierwszy)
2. siłowy (dzień drugi)
3. wytrzymka
4. siłowy (dzień pierwszy)
5. siłowy (dzień drugi)
6. callanetics
7. dnt

uwagi do treningu:
- podoba mi się ten martwy ja tu sobie czytałam, jak go chwalicie, ćwiczenie jak ćwiczenie - myślę, fajny
- jestem leszcz i nie jestem w stanie zrobić wypadów ze sztangielkami (bez nich zresztą też), zostaję na dole i nie mogę "wrócić", za ciężki tyłek czy jak, nie podniosę się poprawnie technicznie plus odzywa się moje kolano
- obciążenia są na razie jakie są, mam dwie hantle po 10kg, w maju dokupię talerze
- najbardziej dziś czuję brzuch, żebra i tyłek z wrażenia nie zrobiłam aerobów po, wpełzłam od razu pod prysznic przypomniało mi się w trakcie.
- dobranoc :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ładny ciężar w wyciskaniu sztangielek. A wykroki zabijają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moze byc, Arcona mozesz spokojnie robic wypady bez sztangielek, tak samo zreszta , jak przysiady ty wiele cwiczn masz juz utrudnionych swoja wlasna waga wiec starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques ok, to będę robić wypady bez, znaczy najpierw nauczę się "wracać"
przysiady mogę spokojnie ze sztangielkami robić - tu nie mam problemów, nawet lepiej mi się z obciążeniem robi, bez niego to mi ręce jakoś odruchowo na wszystkie strony latają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
lato się dziś zrobiło, słońce i gorąco ;) sandały wyjęłam

dziś wytrzymka (shrimp myślałam o Tobie ;) bez łaciny, za to ze stękaniem, nie wiem co ja wczoraj wykonałam, ale dziś mam trudności z siadaniem i wstaniem z krzesła, więc burpee i padnij-powstań były komiczne.

w misce: leki: BetoZK, Valzek do tego tran, mniszek, pokrzywa









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-04-26 22:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fajna jest ,no nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium