SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
niedziela aktywna - większość dnia na dworze, pogoda marzenie na marsze choć ponoć ma wrócić zima, zwłaszcza na początku marca

leki: Meto Hexal, Valsartan, Opipramol
suple: tran








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-17 22:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wypiski z wczoraj i dziś
dziś DNT, byłam na badaniu krzywej insulinowej, prawie pawia puściłam po takiej ilości glukozy
po południu "nowość" - spuchło mi całe wnętrze twarzy, ja już mam dosyć









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-19 21:21:12




Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-19 21:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
chcąc nie chcąc znowu medycznie - alergolog powiedziała, że nie wie co mi jest, z testów nic nie wynika, obrzęki wracają
jak w ciągu dwóch tygodni jeszcze się pojawią, dostanę skierowanie do berlińskiej Charite na oddział alergologiczny.

dziś krewetkowa wytrzymka









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-20 22:04:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
uwzięło się coś na mnie ;)
nie przejmowałabym się gdyby nie to, że puchnie wnętrze ust, jakoś udusić się nie mam zamiaru
padam po tym tygodniu, zaraz idę spać, a jutro nie muszę wstać

dziś i wczoraj callanetics, przypomniałam sobie też o HIM i HAM









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-22 21:31:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Na czym polega Krewetkowa wytrzymka? Szukałam i nie znalazłam podstaw stosowania ;) To w dni bez treningu się robi?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Cześć Musia, parę postów wyżej masz tabelkę z wytrzymką, ja robię w ni bez treningu. Jak Krewetka mawiała, ta wytrzymka rozwija zasób przekleństw, a tak na serio kondycja i wytrzymałość się poprawia, tylko trzeba biegać i skakać na maksa, ile fabryka dała. Ja akurat mieszkam na parterze i mam mieszkanie na przestrzał, więc mogę biegać do woli. Z moją wagą startową nie byłam w stanie za dużo skakać, o innych pozycjach nie wspomnę, z czasem było coraz lepiej. muszę tylko psa zamykać, bo mnie goni

dziś:
leki: Meto Hexal, Valsartan,
suple: tran
plus
wyciskany sok z kapusty, selera naciowego, jednej marchewki, buraka i imbiru









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-23 18:22:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Arkona76
Cześć Musia, parę postów wyżej masz tabelkę z wytrzymką, ja robię w ni bez treningu. Jak Krewetka mawiała, ta wytrzymka rozwija zasób przekleństw, a tak na serio kondycja i wytrzymałość się poprawia, tylko trzeba biegać i skakać na maksa, ile fabryka dała. Ja akurat mieszkam na parterze i mam mieszkanie na przestrzał, więc mogę biegać do woli. Z moją wagą startową nie byłam w stanie za dużo skakać, o innych pozycjach nie wspomnę, z czasem było coraz lepiej. muszę tylko psa zamykać, bo mnie goni


No właśnie widziałam tabelkę, ale nie wiedziałam z czym to się je i jak :D Wprowadzę w życie u siebie

Z psem rozumiem, ja jak ćwiczę z piłką i się kładę to kot włazi na mnie, bo myśli, że spać idziemy :D

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
niedziela - miałam się wyspać, obudziłam się o 5.50 tyle było spania
poza tym chce mi się wiosny, w pomiarach też średnio











Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-24 20:51:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium