SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ale ładnie, Arkona! To tu, tu ówdzie, miodzio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
To tu, tu ówdzie
to najważniejsze

w misce jak zwykle leki: BetoZK, Valzek i mniszek, pokrzywa, tran i melisa

zrobiłam dziś krótsze przerwy w ćwiczeniach - około 35 s, nosiło mnie dziś jakoś
do tego 20 minut rowerka po.









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-08 22:55:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
jaki tu ruch dzisiaj, znaleźć się nie mogłam

ćwiczę sobie te wypady i nijak nie mogę podnieść doopska do pozycji wyjściowej tak, żeby to było poprawnie technicznie, jak już przyklęknę to na amen

w misce: BetoZK, Valzek do tego tran, mniszek, pokrzywa, melisa, probiotyk i czosnek w kapsułkach
a z sokowirówki sok z kapusty, z selerem, imbirem i jedną marchewką do smaku, której nie wliczałam
mogę też z buraka? wliczać go?









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-09 23:10:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś wytrzymka, jak sobie przypomnę że na początku to praktycznie wcale podskoczyć nie mogłam, to teraz ze mnie prawie kangur się zrobił

właśnie patrzę na pogodę: jutro ma być 30 stopni, w sobotę całe 13.

w misce: BetoZK, Valzek, tran, probiotyk








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-10 23:58:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
arkona


dziś wytrzymka, jak sobie przypomnę że na początku to praktycznie wcale podskoczyć nie mogłam, to teraz ze mnie prawie kangur się zrobił
hehe - a widzisz jak idziesz do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Arkona GRATULUJĘ BARDZO ogromnej zmiany sylwetki, pięknie chudniesz. Życzę dalszych zadawalajćych efektów!!!
Jesteś kolejną osobą, która udawadnia, że można się diametralnie zmienić - nastawienie, poglądy i wizerunek - na plus, trzeba tylko zawierzyć i wziąć się do roboty

Jeszcze raz gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Zyrafka dziękuję

ja mam dziś przymusowy dnt - ciśnienie mi skacze, coś czuję że pogoda macza w tym palce - przez cały dzień upał i taka wilgotność powietrza, że się wszystko do człowieka klei a teraz na burzę się zanosi, bo już grzmi.
Ostatni raz takie ciśnienie miałam jeszcze przed szpitalem, w styczniu, mimo leków jest dziś wysoko 155/100 i lekka pikawa. Także spokój dziś, olejek lawendowy w kominku i melisa w kubku ;)

Zjadłam dziś 1,5 kg szparagów - czterdziestki oczyszczają się rybnie, a ja szparagowo i nastawiłam małosolne

miska: BetoZK, Valzek do tego tran i melisa, reszta ziół mi się skończyła, zapomniałam kupić.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Fakt, dziś ciepło było. Ale jak ja to lubię! Wychodzę rano do pracy i jest ciepło, wieczorkiem w ogrodzie ciepło. Chyba się powinnam przeprowadzić w inne rejony.

Zmieniony przez - azzi w dniu 2012-05-11 20:49:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium