SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Arkona, przy bieżni duże znaczenie ma technika biegu, to jak stawiasz stopy i z której części się odbijasz. Inaczej można się nabawić zapalenia (wiem z doświadczenia ) Polecam:
http://bieganie.pl/?cat=141&id=2025&show=1

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Lejjla dziękuję bardzo, na pewno poczytam, zwłaszcza że przy szybszych spacerach czasem mnie kolano pobolewa.

dziś po śniadaniu byłam na pierwszym spacerze, po szybkim marszu na chwilę zaliczyłam zjazd, znaczy kołowrotek w głowie i słabo mi się zrobiło, ale przeszło jak odpoczęłam i napiłam się wody :) poszłam dalej :)

miska na dziś:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
grr mam na myśli pierwszy spacer dziś, nie w ogóle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przybywam i ja życzyć powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Martucca dzięki
im więcej kontroli tym lepiej, i jakieś kopy motywacyjne też poproszę, jak będzie trzeba,
na mnie dobrze działa mały opr, jak zaczynam smęcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czuj się zatem śledzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques mam pytanie: napisałaś mi
"odgap trening interwałowy od shrip, ma go w tabelce i zacznij robic w domu raz w tygodniu (oczywiscie na poczatek po jednym obwodzie)"

znaczy interwałowy na bieżni czy wytrzymka (bo ona ma obwody)
chyba, że wytrzymka też jest interwałowa?
raz w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
zrobiłam dziś, a raczej spróbowałam zrobić trening shrimp, uff ciężko jest, ale nikt nie mówił, że łatwo będzie spociłam się jak mysz
oczywiście nie jestem w stanie wszystkiego zrobić poprawnie, ze względu na masę i brzuch, mam nadzieję że z czasem będzie lepiej
ale pojawia się pytanie: czy mogę część skoków zamienić na szybkie wchodzenie po schodach, albo coś innego?
moje kolano mi nie pozwala (jeszcze) na tyle skakania i odzywa się moja rzepka oraz naderwane wcześniej więzadła a o dziwo chodzenie po schodach znosi za to ok. Mam w domu dostęp do schodów, stepu, rowerka stacj. i bieżni.
Jutro pierwsze pomiary i podsumowanie tygodnia :) nie spodziewam się minusów, okres mi się kończy i jakaś napuchnięta jestem

miska czwartkowa:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
no i jeszcze rzecz jasna miska z dziś, zakręcona jestem dziś


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium