SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Leci Leci, Arakonko powolutku do celu jupie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Gratulacje kochaniutka, oby do przodu

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
gratulacje, niech leci dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
również przyłączam się do gratulacji BRAWO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Wow! jestem pod wrażeniem! Tylko tak dalej!

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Dziewczyny, pięknie dziękuję za gratulacje

dziś poszłam na siłownię po 16-tej - kolejki wszędzie były, tłum i ścisk. Wychodzi na to, że ok. 20-21 najlepiej, albo wcześnie z rana.

Miska: wg obliquesowej rozpiski plus tran, olej kokosowy i leki: BetoZK, Valzek

zabiłabym za kiszonego, beczkowego ogórka, filiżankę kawy i masło






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i co z tym zasypianiem na stojąco? moze ci sie wrazliwośc insulinowa "włączyła" ?
ile to juz tygodni miska koktajlowa? Wygląda teraz dobrze kiszone warzyw i surowe mozesz juz powoli dawac, ale po kolei i zacznij od porannego posilku obserwując czy nie masz wzdęc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques dobrze Cię widzieć

miska koktajlowa dokładnie od 21.lutego
Ogólnie non-stop śpię - ciężko mi się wstaje, a najgorzej jest mniej więcej o 15, 16-tej - raz mi się nawet na siedząco coś śnić zaczęło Może to przesilenie wiosenne.
Kawy bym się wtedy napiła, ale rozumiem - nie to nie, choć cierpię ;)
zielonej herbaty nie znoszę szczerze i z całego serca, nie wypiję więcej niż tę nakazaną a po czarnej herbacie dostaję pikawy.

Czasem po lunchu (i tylko po lunchu) zaczyna mnie trochę telepać,
mam wrażenie, to zależy od tego jak byłam głodna wcześniej, i jak aktywne rano miałam

Ogólnie wrażenia pozytywne, choć musiałam się przestawić na koktajle, szybko po nich głodna byłam - brakowało mi chlebowych śniadań.

A i jeszcze jedno - rodzina mnie pyta, czy na wielkanoc jajka i pieczone mięso będę mogła jeść - nie ukrywam, że mnie ta kwestia też interesuje

Ostatnie - w weekend wyślę Ci na maila zdjęcia, aparat wyjechał i wraca w weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
będziesz mogła, mozesz kawę wprowadzić jak potrzebujesz, al enie chlej tego litrami Herbata cie rusza??? kurcze ja pije kilka czarnych herbat dziennie bez zadnego pobudzenia
Powoli mozesz tez od przyszłego tygodnia wprowadzać rózne produkty do diety zaczynaj od innych mięs i tłuszczy ale wprowadzaj po jednym na raz i czekaj przynajmniej dobę.
Wazne ze zaczęłaś chudnąć znowu, słuchaj moze ta ospałośc ma cos wspólnego z sercem i lekami, moze teraz ci zaczynają one być zbędne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium