SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
lunika, dzięki za info o guaranie, kawy piję mało i rzadko ostatnio, choć mnie głowa boli bardziej po zielonej herbacie

udało mi się wreszcie zalogować, najazd na serwer był, czy co?

przyszły obciążenia i sztanga , musimy się wzajemnie wyczuć i oswoić, nie wiedziałam ile mam dołożyć w rdl, ciut schiza z okiem się odzywa :/
muszę się przyzwyczaić, że sztanga długa jest i można coś w mieszkaniu rozwalić
przy przysiadach ze sztangą czuję o wiele bardziej górę pleców niż w wersji z hantlami, fajnie ;)
dokładam HIM i HAM, ogólnie coś mnie krzyż pobolewa ostatnio

z rzeczy poza sportowych: jutro pewnie będę łaciata. Z natury jestem biała, więc jak co roku kupiłam balsam brązujący. Kończy się na tym, że jestem w ciapki mimo peelingu, więc rzucam cholerstwo w kąt. Następnego lata kupuję nowy ;)

w miskach: Beto ZK, tran, mniszek, probiotyk i kapsułkowany czosnek
sok z kapusty, selera, kalarepy i buraka






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-06-01 23:04:40




Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-06-01 23:05:19




Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-06-01 23:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Przyszły obciążenia i sztanga

Zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
lał, już sporo osiągnęłaś! I widze po zdjęciach, że po utracie tych kilogramów nie masz problemów z jędrnością skóry! Nic Ci nie wisi! Jak pięknie!

Oby mi tak dobrze poszło. Będę tu zaglądać i podziwiać dalsze efekty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kropki widać uzasadnione awatarem
nie kracz ;) byle bym się zielona nie obudziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś z aktywności godzina callanetics, marsz po lesie

nie jestem w plamy może dlatego, że niewiele widać dove brązujący dla jasnej karnacji jest najwyraźniej jakiś delikatny, dziś powtórka.

w misce: BetoZK, tran, mniszek, probiotyk, czosnek
sok z kapusty, selera, kalarepy, buraka i marchewki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ja pomimo peelingu mam zazwyczaj plamy w okolicach kolan
super spadki widze!

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja używam samoopalacza rossmanowego, do ciemnej karnacji. Wmasowuję do sucha w lateksowych rękawiczkach i nie miewam plam. I żółtych dłoni tyż- czego nie znoszę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium