SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques dzięki :)
dawno tyle nie jadłam, trzeba się przestawić.
Wyślę Ci na maila swe (drastyczne) zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques nie mogę Ci wysłać maila ze zdjęciami. Mam komunikat "Nie udało się wysłać powiadomienia. Liczba dodanych przez Ciebie postów na forum musi wynosić przynajmniej 50."
:(

przepraszam za post pod postem, przed chwilą nie miałam znaczka "edytuj"

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2011-10-28 18:18:48

wklejam miskę na sobotę






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2011-10-28 19:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925


Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-10-28 21:47:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
melduję się sobotnio - dziś mi jedzenie jakoś lepiej wchodzi niż wczoraj, chociaż muszę sobie ustawiać przypomnienie w telefonie, że czas na kolejny posiłek
pamiętajcie, że dziś w nocy zmiana czasu

wklejam niedzielną miskę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oki jest Jak chcesz to odgap trening interwałowy od shrip, ma go w tabelce i zacznij robic w domu raz w tygodniu (oczywiscie na poczatek po jednym obwodzie)oprocz jak najczestrzych spacerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obli dzięki! pewnie że chcę! zaraz pójdę szukać
jutro zamierzam chodzić z kijkami po lesie, szkoda siedzieć w domu w taką piękną pogodę

aa, jeszcze jedno, w moim dzienniku żywieniowym nie mam opcji zapisywania go, generowania zrzutu, ślepa jestem?
na razie kopiuję do painta, ale to trochę upierdliwe jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1466
Jak już wpiszesz sobie posiłki to masz pod spodem taki button "dodaj nowy wpis do dziennika". Jak już zapisze Ci się w dzienniku to będziesz mogła generować zrzuty.
Powodzenia w treningach, będę trzymać kciuki i sprawdzać co u Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
to tu jest problem, bo u mnie nie zapisuje
jak kliknę "dodaj wpis" wszystko pięknie znika, nie zapisane nigdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1466
Czyli klikasz najpierw "dzienniki", później "nowy posiłek", następnie "dodaj posiłek" (musisz mieć przynajmniej po jednym składniku w posiłku), jak już to wszystko zrobisz to pod spodem jest taki pomarańczowy button "dodaj nowy wpis do dziennika". I wszystko ładnie idzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium