SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Na pewno bedzie dobrze. Masz jakies zalecenia od lekarza odnosnie wizyt kontrolnych czy dodatkowych badan?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Masz jakies zalecenia od lekarza
masz odciążyć serce zbiciem wagi i dalej szukać przyczyny podwyższonego pulsu - lekarz twierdzi, że to może mieć głębsze hormonalne podłoże (np. po moim ICSI), mimo że podstawowe hormony są teraz ok,
czyli poradnia endokrynologiczna się kłania, w przyszłym tygodniu odbiorę wyniki kortyzolu i już ze wszystkim pójdę do rodzinnego po skierowanie.
A, i oczywiście codzienne mierzenie ciśnienia :)

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-01-25 21:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
oj wiem wiem ile moga namieszac hormony a i ICSI czy tez IMSI zostawiaja slad w organizmie . Ja na przeglad wybieram sie w kwietniu. Wtedy zalicze ogolnego, gina i zebologa. Narazie mam obrzydzenie do lekarzy no i moja gina mnie mega wkur..a jak po crio wygladalam jak napompowany balon to mi poradzila bym przerzucila sie na samo zielone a co to ja-- krolik jestem? Nie mowiac o tym ze nie zaproponala zadnych dodatkowych badan, tylko stwierdzila, ze trzeba probowac dalej

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
bym przerzucila sie na samo zielone
łomatkozcórkom nawiasem mówiąc co do różnych rad itd. to książkę by napisać można, prawda?


dziś czwartek, więc się zmierzyłam, zeszłotygodniowych pomiarów nie ma, ze względu na szpital. Myślałam, że będzie gorzej ze względu na szpitalną miskę, no i jestem zaraz przed okresem.

pomiary: tydzień 13.
mierzone na czczo, 29 dzień cyklu
miska, założenia od 15.grudnia: 3dni w tygodniu 1800kcal(obcięte ww) i raz 2000kcal(btw 130/130/tłuszcz

obliques jak znajdziesz chwilę, napisz proszę, czy cuś zmieniać



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz biorąc pod uwage zamieszanie, brak treningów itd to ja bym tutaj nic nei ruszała, jest ok , nie ma co za szybko nerwowych zmian w diecie wprowadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wpisuję dziś i wczoraj, przekonana byłam że wczoraj dawałam wypiskę miski, a to pomiary tylko były

wczoraj: 20 minut bieżni

miska: tran, mniszek i leki: Beto ZK, Valzek




i dziś: 25 minut bieżni
miska: tran, mniszek i leki: Beto ZK, Valzek






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-01-27 20:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
głodna jestem, a już wszystko zjadłam, pójdę spać - oby do rana
dziś 25 minut bieżni

i miska: tran, mniszek plus leki: Beto ZK, Valzek
(założenia miski: 3dni w tygodniu 1800kcal(obcięte ww) i raz 2000kcal (BW 130/130/tłuszcz)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
od czasu powrotu ze szpitala jestem głodna jak wilk - właśnie zjadłam kolacyjnego łososia z górą warzyw i w sumie mogłabym coś zjeść

dziś DNT
a od jutra "jadę" starym systemem, czyli: 3x siłowy plus 1x aeroby, callanetics i wytrzymka

miska: tran, mniszek plus leki: Beto ZK, Valzek
3dni w tygodniu 1800kcal(obcięte ww) i raz 2000kcal(btw 130/130/tłuszcz


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzwoniłam dziś do szpitala, jeszcze nie mają moich wyników kortyzolu
mam dzwonić za kilka dni, a miały niby po tygodniu być

dziś: bieżnia 30 minut
a
w misce: tran, mniszek i leki: Beto ZK i Valzek


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium