SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
no ładnie a o takich suplach nikt nie wspominał z szefostwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
miski z wczoraj i dziś
plus: BetoZK, tran, mniszek i paracetamol na bolącą głowę, jakby trochę lepiej, zaczynam pozbywać się światłowstrętu









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-30 14:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
pomiarowa tabelka 9 dzień cyklu
założenia miski: 3x: 1600 kcal, 95 białka, 90 tłuszczu, 100ww
1x: 1700 kcal, 95 białka, 90 tłuszczu, 130 ww

do tego: tran, mniszek, pokrzywa, probiotyk, czosnek w kapsułkach i leki: BetoZK
świeżo wyciskany sok z kapusty, selera, buraka i marchewki do smaku


ruszyła się nowa talia i pępek, z czego się ogromnie cieszę
znalazłam ostatnio w szafie letnie spodnie z zeszłego roku, na metce 54, aktualnie na tyłku mam 46/48 w zależności od sklepu, mam nadzieję że tamte czasy nigdy nie wrócą





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Arkona, też życzę Tobie, aby grubsze czasy nie wróciły :)
Mam pytanie, czy talia ruszyła dopiero jak trochę węgli odjęłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Arkonka - nie wrócą, nie wrócą bo po cholere nam te czasy

lecisz w dół super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Karolina, w poście z tabelką masz rozkład na jakim jadę od 25 kwietnia, tam masz rozpisanie wartości
u mnie z tymi spadkami nie ma reguły, ja tak skokami spadam, raz tu raz ówdzie

syla, dzięki

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-31 08:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Dzięki za info, ja się męczę z brzuchem właśnie najbardziej, ciężko mi go ruszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Karolina, u mnie też najwolniej, ale i tak do przodu, cierpliwości


obliques ja z pytaniem
ja na śniadanie piję koktajl z Twojej wywarowej rozpiski, czy mogę go czasem wymienić na inny? znaczy z mleka kokosowego, surowego jajca, oleju lnianego i np.malin/truskawek?
znalazłam mleko, które ma w składzie tylko kokos i wodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Super, ze malejesz. Zyczę aby dalej tak z gorki szło.
Arkona odstaw zupełnie kawe. W zamian zakup guarane. Są herbatki z guarana. Mordowałam sie z migrenami wiele lat. Lekarze mi nie pomogli. Truli mnie lekami po ktorych do dzis odczuwam skutki uboczne. Wziełam sie sama za siebie bo juz zyc mi sie nie chcialo.
Schudlam 20 kg,cwiczylam callanetics, odstawiłam kawe. Bez kawy bylo ciezko ale na tej guaranie poradzilam sobie. Po 3 miesiacach przestalam czuc glod kawowy. Nikt Ci nie powie, ze kawa szkodzi. Wszedzie ja zalecaja nawet na odchudzanie. Po swoim doswiadczeniu wiem, ze to przyczyna wielu problemow zdrowotnych. Jak masz niskie cisnienie to poszukaj wsrod ziol czegos co je podnosi, normuje.
Mnie na nogi stawia juz teraz herbata. I co wazne nie lykam juz garsciami przeciwbólowych.
Przepraszam jezeli zabrzmialo to jak madrzenie sie ale ja tez przeszlam przez pieklo boli glowy i bardzo Ci wspólczuje.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-05-31 09:39:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium