SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona ja rowniez mocno trzymam kciuki. Do kliniki wybierasz sie znow do B ? Ja tez w najblizszym czasie bede wiedziala mam nadzieje jak sie moje miesniaki maja bo bede miala minihisteroskpie. Trzymaj sie

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kaszmirko, ta sama klinika w B. czuję się tam jak w domu, a to przy tego typu leczeniu uważam za ważne ;) ciekawa jestem co zrobią z mięśniakami

trzymam kciuki za histeroskopię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Dobry wieczór, wracam do żywych, ogarniętych i ćwiczących
Na razie medycznie w skrócie:
- nie mam alergii
- ekg w normie
- wróciło nadciśnienie, średnie dobowe 170/110, mam na głowie poważną chorobę w rodzinie, powrót do starych leków plus lek przeciwlękowy, śpię po trzy godziny na dobę :(
- klinikę niepłodnościową zaliczyłam, jestem w trakcie badań hormonalnych, ale niczego nie zaczniemy, dopóki ciśnienie nie będzie w normie, co mnie dodatkowo denerwuje, ciśnienie rośnie i kółko się zamyka

W związku z tą sytuacją zaniedbałam ćwiczenia i nie liczyłam miski, ale było czysto. Są plusy, co widać w tabelce.

leki: Meto Hexal, Valsartan, Opipramol









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-15 19:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Myślałam o Tobie niedawno, zastanawiałam się co u Ciebie słychać. Wrócisz do ćwiczeń, odreagujesz, wyprodukujesz trochę endorfin to i cisnienie spadnie.

Zmieniony przez - azzi w dniu 2013-02-15 20:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Dziewczyny, dzięki
źle ostatnio ze mną było, tryb lejdisowy powinien mnie na nogi postawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Fajnie,że wróciłaś

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Dziewczyny, dzięki
dobrze Was wszystkie widzieć

dziś była godzina callaneticsu, od jutra zacznę trening z piłką dla średnio zaawansowanych, potem chętnie wrócę do domowego treningu dla Żyrafki, w tym celu kupiłam ostatnio drążek :)

leki: Meto Hexal, Valsartan, Opipramol
suple: tran

edit: właśnie chciałam zjeśc kolację i kuźwa, kupiłam popsutego solonego śledzia, ja pitolę co za zapach bleeee
za to zjem więcej tuny jak mi ochota na pawia przejdzie




Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-02-16 19:21:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium