SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pochodzenie zobowiązuje
Arcona trzymaj sie, już niedługo finish to jest tylko trochę cięższe niż 100kg w MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
oo, super, gratulacje Chociaż myślałam, że to JUŻ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques
Pochodzenie zobowiązuje
Arcona trzymaj sie, już niedługo finish to jest tylko trochę cięższe niż 100kg w MC


szkoda, że w szpitalu nie dają za to ELITE jak tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Od godziny siedzę zahipnotyzowana i czytam wszystko co piszesz, patrzę, kopara mi opada i ... jesteś niesamowita. Ukłony i gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Melduję się po dłuższej przerwie, dawno nie robiłam raportu, choć na forum zaglądam ostatnio najczęściej niezalogowana.
Ostatnie tygodnie nie były łatwe, zmarła Mama męża, w związku z czym spadło na nas mnóstwo rzeczy i praw do załatwienia, no i przede wszystkim strasznie smutno, że się z Izą nie poznają.

Ciążowo ok, 32 tydzień, miewam już lekkie skurcze ale wg ktg i mojej położnej to nie są jeszcze TE skurcze ;) Mała aktywna, ma już swoje pory wstawania i kopania mnie. Ja czuję się dobrze, zobaczymy co będzie jak przyjdą upały.
Musiałam powtarzać badanie na cukier, bo pierwsze z 50g glukozy wyszło na granicy (ale tego badania się nie robi w Niemczech na czczo) kolejne dwa z 75g na czczo wyszły bardzo dobrze.
Okulistka sprzeciwia się mocno porodowi naturalnemu, ginekolog się waha.

Na razie na tyle. W sumie to już prawie ostatnia prosta. Jak ten czas leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i orka sie dopiero zacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Arkona, no to już coraz bliżej końca tej wolności

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Dziewczyny, ostatnia prosta :) wreszcie, bo już ciężko i kości bolą. Od połowy czerwca byłam w szpitalu bo doppler był na granicy normy i pani ordynator wolała mieć na mnie oko.
Młoda w normie, dane z wczoraj 51 cm około 3kg dziecka. W przyszłym tygodniu będzie już na świecie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium