SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś: bieżnia 30 minut

i miska: tran, mniszek, mieszanka(nagietek,skrzyp, pokrzywa)
i leki: BetoZK, Valzek
miska, założenia od 15.grudnia: 3dni w tygodniu 1800kcal(obcięte ww) i raz 2000kcal(btw 130/130/tłuszcz



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Byłam dziś u lekarza po receptę, przy okazji zaniosłam szpitalne wyniki.
Lekarz kazał schudnąć, po moich wyjaśnieniach co i jak robię, powiedział:
- że nie wolno mi dźwigać dużych ciężarów (określił tak moją różową siedmiokilową hantelkę)
- mam uskuteczniać lekkie spacery
- szybko zrzucić wagę

na pytanie w jaki sposób waga ma spadać przy lekkich spacerach nie odpowiedział. ogólnie usiłował mi wybić trening siłowy z głowy:

dr:"po co mi to?"
ja:"no właśnie po to, żeby chudnąć"
dr:"ale ma pani chodzić na spacerki"
ja:"spacerki to rekreacyjnie, chodzę na siłownię"
dr:"ale po co to pani"
i tak w kółko

Zgodziliśmy się tylko co do jednej rzeczy - trzeba ustalić skąd ten podwyższony puls (w gabinecie 110, po dwóch godzinach czekania i siedzenia na tyłku)
Najprawdopodobniej to namieszane hormony - mam sobie znależć poradnię endo i dostanę skierowanie.

Zapomniałam spytać o jedno, Obli, Martucca Wy się znacie
jak się ma wysiłek fizyczny (czyli jakby nie było podwyższanie tętna) do betablokerów (które mają puls obniżać)

wypiskę wrzucę później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Może on jest przeciwnikiem rozwijania mięśni przez kobiety? Tacy się często trafiają, czego nie rozumiem. Lekarz powinien bardziej niż inni ludzie zdawać sobie sprawę, że mięśnie to ważna i dobra rzecz i dla wyglądu i dla zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak się ma wysiłek fizyczny (czyli jakby nie było podwyższanie tętna) do betablokerów (które mają puls obniżać)

Nijak się ma
Betabloker obniży Ci tętno spoczynkowe i o wiele cięzej będzie Ci je podnieść w czasie treningu.
Ja biorę czterokrotność dawki dla nadciśnieniowca i nie umiem podnieść tętna w czasie biegu powyżej 145 bpm. Ni chvja
IMO, tętno spoczynkowe spadnie Ci, kiedy obniżysz masę ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lekarze na medycynie maja godzine czy dwie o diecie wiec nie ma co sie ich w tym temacie radzic, potrafia tylko powiedziec "proszę schudnąc" i zapisać Meride
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Nijak się ma
Martucca to dobrze

IMO, tętno spoczynkowe spadnie Ci, kiedy obniżysz masę ciała

to na pewno i ciśnienie zresztą też
ale chcę wykluczyć hormony, ale muszę jakiegoś sensownego endokrnologa w okolicy poszukać
dr dziś stwierdził, że niższy poziom kortyzolu może świadczyć o niedoczynności kory nadnerczy, a stąd prosta droga do tachykardii

ale to trzeba dokładniej sprawdzić, a nie taki tam na szybko rzut oka w wyniki, jak dziś - kortyzol miałam mierzony dwa razy w życiu (w klinice niepłodności (i wtedy był podwyższony) i teraz (ponoć za niski)

teraz hit: zaspałam na siłownię, pod wieczór się na chwilę położyłam i wstałam niedawno
a teraz do pracy jeszcze muszę usiąść

miska:





Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-14 21:50:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Arcona odchudzaj sie i dopiero poniej sie zbadaj , teraz nie wiadomo i nie będzie wiadomo co sie dzieje, w czasie odchudzenia tez twoje hormony będą świrować przeciez uwolnisz z tłuszczu duze ich ilości. Przeciez w ogole wiekszośc twoich dolegliwości zniknie wraz z kilogramami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
odchudzaj sie i dopiero poniej sie zbadaj

obliques masz rację, dziękuję za głos rozsądku
lekarze lubią mnie straszyć, a mnie się to udziela, niestety

dziś: wytrzymka
w misce: tran, mniszek, mieszanka(nagietek, skrzyp, pokrzywa)
i leki: BetoZK i Valzek









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-02-15 22:11:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium