SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kaszmirka udało mi się, często są w "moim" dm takie promocje
jak już będziesz quinoę gotować, to ją wcześniej dobrze przepłucz, bo będzie gorzka, kiedyś się tak nacięłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona ja tez czesto do dm chodze. Kupuje sobie min. kosmetyki dziecinne takie w bialym opakowaniu Ultra Sensitiv i inne hypoalergiczne. Kupilam tez orzechy do prania ale jeszcze nie mialam odwagi wyprobowac Musze dzis zajerzec tam.
Dzieki za rade o quinoa. Chyba najpierw musi swoje odlezec zanim cosik z nia upichce.

Bylam dzis nie zadnych promocji u mnie nie ma

Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-12-06 15:07:11

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
mam tak zawalony tydzień, że mało co kojarzę, byłam przekonana że wczoraj dałam wypiski miski i treningu a tu wpisu nie ma, dlatego dziś dnt, zaraz idę spać - zresztą z łóżka nadaję

do miski dorzuciłam soczewicę, nic mi po niej nie jest, więc powoli wrócę do strączków

cykl mi się chrzani - ostatnie miesiące miałam cykle bardzo krótkie 24 dni, teraz już 33 i ani widu ani słychu, oprócz tego że chodzę napuchnięta, biust mi się w stanik nie mieści i wqurw mam totalny

trening z wczoraj:











Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-12-07 20:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Fajnie, że żyjesz, odpoczywaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
żyję żyję :) jak się niespodziewanie na drugą stronę przeniosę, to dam stamtąd znać, że to ja

wyspaliśmy się rodzinnie, wstaliśmy o jedenastej zjedliśmy śniadanie, zapakowaliśmy psa w samochód i pojechaliśmy łazić po lasach i łąkach - pięknie zimowo śnieg i mróz

dziś callanetics

micha:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
bry wieczór
okres się namyślił i przyszedł

pomiary stoją









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-12-09 18:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
jak jest okres a nie ma plusów to też nie jest źle następne pomiary pewnie będą bardziej miarodajne

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
oby coś na Swięta w prezencie się ruszyło

wrócę dziś do treningu Zyrafki, nr 4 by Iza https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html
zaczęłam go latem, ale przerwałam z powodu skoków ciśnienia w oczach, teraz oczy ustabilizowane, byłam niedawno na kontroli
a trening podobał mi się bardzo
Iza mogę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no pewnie, byle cos robic ty wiesz co ci słuzy teraz przy wszelkiech dolegliwosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Iza dzięki
w styczniu będę wiedzieć jeszcze więcej, jestem w trakcie testów u alergologa i przeglądu praktycznie całego ciała - jutro laryngolog na tapecie
wyniki po nowym roku

edit: dziś jednak dnt, okres za bardzo mi w kość daje, ze względu na podejrzenie alergii mam unikać w miarę możliwości leków p/bólowych






Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-12-10 21:43:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium