SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ok, to nie będę piła, dostanę kryształki, dlatego pytam
czyli kombucha lepsza, bo zżera cukier?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kryształki śa fajne na pewno szklanka dziennie moze być kombucha dłuzej przerabia i zjada koniec konców cały cukier,
aa masz diete wiec myśl, teraz i tak wywalone masz duzo rzeczy ze swojej diety, olej kokosowy moze zostac i nadal suplementuj tranem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Dzięki
przeczytałam, od razu wysłałam też maila z pytaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ciekawe rzeczy sie tu dzieja, trzymam kciuki

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ano od jutra będzie się działo, dziękuję za kciuki

udało mi się kupić wszystko co do koktajli i wywarów potrzebne, dzikie białko też jest i to różnego pochodzenia,
w ramach bonusu kupiłam w sklepie bio rzeżuchę do kiełkownicy, białą herbatę i herbatę na dobranoc z melisą, rumiankiem, szałwią, lawendą i chmielem
ziołowe herbatki mogę? mam np. dużo mięty i melisy własnego chowu, suszonej z zeszłego lata

dziś: bieżnia 25 minut
i miska: tran, mieszanka(nagietek, skrzyp. pokrzywa)
i leki: BetoZk, Valzek



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz ziołowe oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Arkona jakis czas temu zakupilam algi japonskie(krysztalki) i kombuche. Choduje nadal jedno i drugie ale pjie tylko kombuche bo napoj z tych alg jak dla mnie jest za slodki i mi nie smakuje. Z kombuchy napoj jest pyszny a jak dluze przetrzymam zanim zleje to wychodzi taki kwasny, ze do picia rozrabiam go woda ale bardzo go lubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
cześć lunika
a jak nastawiasz kryształki? z cukrem, rodzynkami i plastrem cytryny?
tak robi moja koleżanka, podobno po dwóch dniach słodycz zanika.
ale ja i tak na razie nie mogę pić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma szansy by kryształki przerobiły cukier to zwykła szybka fermentacja, za szybka i pozniej po prostu staje sie gorzkie ale cukier nadal jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
arkona tez mam krysztalki, nawet musialy ze mna na narty jechac bo nie mam kogos komu moglabym je podrzucic
i ja robie z cukrem i rodzynkami ale nie slyszalam o opcji z cytryna.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium