SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
no i w końcu wino było tylko do gotowania - nie napiłam się
ale gulaszowi bardzo dobrze zrobiło

dziś DNT



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
upał się zrobił z dnia na dzień
mam problemy z netem, znowu Vectra będzie mówić że im coś przez pogodę nie działa

miska: BetoZK, Valzek, tran, probiotyk, czosnek







Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-21 23:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
upałów ciąg dalszy, lato w pełni
opuchnięta trochę jestem, pewnie przez upał, no i nadal czekam na okres, zapomniałam znowu kupić pokrzywę

w misce: BetoZK, Valzek, tran, probiotyk i czosnek
dodatkowo szklanka świeżo wyciśniętego soku z kapusty, selera naciowego, małego buraka i marchewki do smaku :)







Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-22 21:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
nadrobilam zaleglosci i widze ze jest sie z czego cieszyc sukcesywnie w dol jaka masz sokowirowke jak moge spytac? bo my niby dobra kupilismy a mycia co niemiara i wydaje mi sie ze te 'wiory' warzywne powinny byc suche a u nas nadal sok w nich jest. No doopa troche-a jak patrze to bym sie soku napila

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
upałów ciąg dalszy, lato w pełni
To mnie cieszy bardzo choć pot zalewa oczy bardziej niż zwykle.
Anister, z sokowirówkami już chyba tak jest, że dużo mycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
anister aż poszłam sprawdzić - philips hr1858/90
moim zdaniem dobrze wyciska, wióry lekko wilgotne, ale nie mokre, myje się też szybko i ma dzbanek na sok, wada: mały kombajn z niej, u mnie mieszka na szafie, bo do środka by nie wlazła


dzisiejszy dzień można śmiało w całości nazwać wytrzymką i to w ekstremalnych temperaturach, do tego po południu wreszcie okres się zjawił, więc wytrzymka właściwa robiona na prochach








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-23 21:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
pomiarowa tabelka 2 dzień cyklu

miska: 3x: 1600 kcal, 95 białka, 90 tłuszczu, 100ww
1x: 1700 kcal, 95 białka, 90 tłuszczu, 130 ww

do tego: tran, mniszek, pokrzywa, probiotyk, czosnek w kapsułkach i leki: BetoZK, Valzek
ostatnio dołączył świeżo wyciskany sok z kapusty, selera, buraka i marchewki do smaku


biodra mnie zdziwiły mierzone samodzielnie i z pomocą - wychodziło to samo





Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-05-24 11:25:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
o rzeczywiscie bioda ladnie polecialy

a co do sokowirowek to ja mam malego Zelmera. Kupilam bo mi male gabaryty zaimponowaly, ale nie jestem zadowolona. W porownaniu z takim starym Zelmerem mojej mamy co to lat 38 ma to ten wyciska jak cie moge , sporo calych kawaleczkow zosteje. Nie daje rady natce pietruszki itd a w tamtym starym to tylko suche wiory zostawaly. Gdybym tak swoj areal miala i warzywa to bym zainwestowala w wyciskarke

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
fiu fiu, spodnie beda na tylku latac

mnie ostatnio cos wzielo i choruje na zmywarke bo od zmywania mnie odrzuca, tylko ze dopoki bedziemy wynajmowac to beda to marzenia , szafki kuchenne tez, niby spore mieszkanie a mamy po jednej szafce na jedzenie/ talerze i garnki, zenua. prawie wszystko ze sprzetow kuchennych trzymamy w schowku i tylko lata to w te i wewte

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś dnt, cały dzień jestem na środkach przeciwbólowych i rozkurczowych, a i tak ledwo chodzę
odrobię w niedzielę i ilość treningów w tygodniu będzie się zgadzać



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium