SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ani chybi klątwa
jeśli na sali mamy czarownicę uprasza się odczarowanie ;)

nie wpisuję miski bo za bardzo nie ma czego - jem od kilku dni kleiki z siemienia lnianego i słabą herbatę, wypas :) jutro zjem breję z siemienia z bananem

duży plus: od tygodnia nie biorę sterydów i na razie nic nie wylazło, skóra czysta

tipp pewnej znajomej lekarki: ta cała moja sprawa z alergią może mieć związek z pęcherzem, może to być przewlekła, bezobjawowa infekcja dróg moczowych od kilku/kilkunastu tygodni, może dawać objawy skórne i ogólną nadwrażliwość
moja wina: ja goopia nie zrobiłam do tej pory badań krwi i moczu, tylko zafiksowałam się na alergii, a sama wszędzie trąbiłam, na forum też, że pokrzywka może być od stanu zapalnego w organizmie
a we krwi wyszły podwyższone leukocyty i crp

zmierzyłam się - poleciało od tego niejedzenia i skóra mi się zmarszczyła straszliwie





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
Życzę powrotu do zdrowia. Spadki ładne od niejedzenia hehe, rób sobie masaże arkona, to dobre na skórę



Zmieniony przez - Emkaza w dniu 2012-09-22 18:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques kiedyś mi pisałaś o jakichś namiarach na medycynę alternatywną - jakby Ci wpadły w ręce to ja poproszę

zjadłam dziś banana, odrobinę gotowanego indyka z rozgotowanym ryżem i marchewką i jest ok no i głodna się zaczynam robić
zaczyna mnie nosić, znaczy dobrzeję i najważniejsze - ciśnienie w oczach spadło do wartości górnej normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak, szybka dieta
he he najtrudniej to samemu sobie stawiac diagnozę, jezeli to infekcja dróg moczowych to tez płukanie nerek moze pomagac,
namiary na medycynę.. aaa ale wiesz co spoko, w Niemczech homeopatów jest duzo, poszukaj w okolicy lekarz homeopata,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
na razie samych pediatrów znajduję
pytam na zasadzie "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" - zresztą apel: jakby ktoś o kimś sensownym w lubuskim, czy berlin/brandenburgia słyszał - to ja poproszę

Iza, dzięki za przypomnienie została mi przecież po płukaniu moczopędna fitolizyna, spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie obiecuje ze dzisiaj, ale pójde na strych moze cos wynajde, no tak dla dzieci to najbardziej popularne jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Iza, dzięki
znajdziesz jak będziesz miała czas, kłopotu nie chcę robić

może mi się uda od któregoś pediatry namiary na jakiegoś "dorosłego" homeo zdobyć - właśnie na pomysł wpadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona bardzo mi przykro z powodu chorobska, mocno zaciskam kciuki za poprawe

ja niestety nie zmam zadnego homeopaty

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Wracam :) prawie mnie już naprawili
tak w skrócie:
- antybiotyki dały radę z jelitami i pęcherzem, badania w normie - stany zapalne zniknęły, co dwa dni mocz i krew mi badali
- przy okazji badań pęcherza wyszło, że moje mięśniaki urosły i pewnie trzeba będzie usunąć
- w przyszłym tygodniu termin u alergologa i zobaczymy co dalej, w każdym razie po tej kuracji sterydowej pokrzywka nie wróciła, zaczęłam jeść też więcej rzeczy, czasem wyjdzie jeden czy dwa małe bąble, leki biorę nadal, ale z czterech tabletek zeszłam do połówki tabletki

dziś pierwszy dzień liczyłam miskę wg starego rozkładu, od kilku dni zaczęłam jeść normalne rzeczy (czysto), ale miska mocno niedoliczona była, wcześniej jechałam tylko na siemieniu, owsiance, bananie i tartym jabłku

zrobiłam callanetics i padłam
jutro zrobię coś konretniejszego

dobrze Was widzieć



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
I ciebie też! Cieszę się, że wracasz do żywych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium