SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie wpychaj na siłę przy chorobie. Zdrówka

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzięki
mam suszone maliny, zrobię sobie herbaty do termosu, może mnie rozgrzeje, bo mnie telepie z zimna dość mocno
mam nadzieję, że szybko przejdzie, lekarz twierdzi że wirus jakiś żniwo zbiera, poczekalnia pełna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Arkona76 duzo zdrowka, wylez sie, wykuruj i wracaj do walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzięki dziewczyny
czysto będzie na pewno nie dobiję pewnie tylko do ilości, skręca mnie trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
nie wkleję miski, bo dziennik nie działa.
Tak jak myślałam nie dobiłam na pewno do limitu kalorii, bo żołądek strajkuje, ale miska była czysta.
Z innej beczki, czym się kierować przy kupnie odżywki białkowej, wykorzystałabym ją czasem do placków owsianych na śniadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76, nie trzeba Ci do placków. Zrób sobie z jabłkiem wg Dafne. Pyszne, a jabłko Ci wystarczy, zwłaszcza, że nie słodzisz, więc mocniej odczuwasz smak.
Odżywka w zależności od upodobań smakowych. Różnie dziewczyny polecają. Ja mam Dymatize Elite Whey Waniliową i opinie są różne, raz że super, raz że za słodka, co kto lubi. Mi pasuje. Dobrze się rozpuszcza, w smaku do przyjęcia, choć zapach dla mnie mocno chemiczny. Brałam wanilię, żeby była neutralna właśnie jako dodatek do "deserów". Jakbym chciała pić/jeść samą wzięłabym tą firmę ale double chocolate. Szkoda że nie ma małych puszek, można by potestować smaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
nie trzeba Ci do placków
jakoś rzuciły mi się w oczy przepisy z wheyem właśnie, ale jabłko to też jest myśl, dzięki

co do smaku to ja bym jak najmniej słodkie wzięła, żeby nie mdliło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
SFD Vitafit jest dobre do placków, dla mnie takie akurat do robienia omletów "o smaku.."

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium