SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques tydzień temu ustaliłyśmy: "no to przerwa, wracasz do miski 1700kcal na dwa tygodnie"
więc jeszcze tydzień przede mną, zobaczymy co się ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aaa to fajnie, czy to znaczy ze na regeneracji ci jeszcze spada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
na to wygląda :) no i w tym tygodniu nie ćwiczyłam, najpierw rozmowa, potem wyjazd był
choć nie obraziłabym się jakby pępek zaczął się ruszać

muszę powiedzieć, że na tych większych węglach głodna jestem, chodzę i patrzę co by tu zjeść, największą ochotę mam na owsiankę, ale owies wyeliminowałyśmy kilka miesięcy temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
owies w malej ilosci spróbuj wprowadzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques to sobie zrobię owsiankę będzie wypas śniadanie na zmianę z koktajlami. Spróbuję też może na mleku ryżowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
krtań runda druga chyba nie spałam w nocy przez suchy kaszel, zaniemówiłam dokumentnie, temperatura całe 35,8 a już było lepiej.
właśnie mnie mąż zarejestrował do lekarza, bo ja pani nie za dużo powiem.

apetyt mam, owsianka śniadaniowa na pewno pyszna była, prawie nie czułam smaku




po wizycie u lekarza: dostałam steryd wziewny do nosa, bo przydusiło mnie do tego wszystkiego dość konkretnie, cytat: "za trzy dni powinno być prawie dobrze"

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-06-25 19:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
miska na dziś
leki: BetoZK, Buderhin

chciałabym już do ćwiczeń wrócić, brakuje mi :/ jak tylko mi jakiś normalny oddech wróci i ten katar się uspokoi, jest dużo lepiej po tym sterydzie, ale do normalności jeszcze ciut brakuje, nadal nie mówię
chyba się muszę zainteresować czy mnie coś nie uczula - jak infekcja przejdę zrobię sobie IGE całkowite - zobaczymy czy wyjdą przeciwciała alergiczne we krwi

obliques czy ja w tę niedzielę (czyli po dwóch tygodniach przewry) mam wrócić do starego rozkładu, do rotacji węglami czy zobaczymy co z wymiarami?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cwicz , bedzie rotacja na pewno odpowiednim momencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Arkona, zdrówka!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
zrobiłam dziś 25 minut na rowerze stacjonarnym, z tymże ostatnie 5 minut już wolno, bo mi oddechu zabrakło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium