SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76 dumna jestem z Ciebie, zupełnie jakby o mnie chodziło
mam nadzieję że z czasem będzie lepiej
Dokładnie tak
czy mogę część skoków zamienić na szybkie wchodzenie po schodach, albo coś innego?
Na pewno, nie chodzi o to żebyś sobie znów tą nogę rozwaliła i wyłączyła się na starcie z ćwiczeń.
obliques albo Martucca coś Ci zaproponuje
Ładne miski. Ty chyba rybna jesteś. Dobrze, będzie Ci łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzięki miałaś rację, oddech mi wrócił po jakimś czasie, ale podobało mi się
pewnie zacznę znowu skakać bezboleśnie po zrzuceniu części kg

a ryby lubię, i jeszcze kaszę gryczaną

obliques albo Martucca coś Ci zaproponuje
na to czekam, a na razie będę swoje robić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
no na rybkach sie ladnie leci .....

a na kolanka to uwazaj ...dla kolan bezpieczniejszy jest gleboki przysiad - czyli pelna ruchomosc stawu niz niepelny ruch jakim jest np. bieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
a na kolanka to uwazaj ..

to jest takie trochę błędne koło - jak schudnę, kolana będą miały lżej, ale żeby schudnąć muszę się ruszać, jak się ruszam, boli
zagryzam zęby i idę dalej, bez bólu mogę robić bardzo szybkie marsze i schody, skoki i biegi na razie średnio

po tym dzisiejszym skakaniu trochę boli - powinnam sobie jakoś "dosmarować" stawy, ale czym? glukozamina, kolagen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
mam wrażenie, że od szybkich marszów fat mi szybciej schodzi ale może tylko sobie wmawiam, bo nienawidzę biegać

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
ano :D ale serio uda i tyłek u mnie lecą a od biegania z kolei bardziej góra

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ja się ucieszę, jak zacznie lecieć gdziekolwiek, teraz jestem równo gruba wszędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76 no to to chyba nie idzie jednak o wytrzymkę, tylko o zwykłe interwały na jakimś aerobicznym sprzęcie. Kurcze, żebyś sobie nie zaszkodziła. Może rób sobie marsze w terenie - szybko, wolniej, szybko, wolniej. I na sprzęcie w domu interwały. Na razie powinno zacząć lecieć z samej czystej miski i jakiego bądź wysiłku, jeśli do tej pory się nie sportowałaś.
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium