SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
ja nerki planuje sobie zrobic w marcu, tez lubie zupke a i sokami nie pogardze

Charite mowisz ja wybieram sie tez tam tyle ze na reumatologie

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
mięśniaka też mi tam będą usuwać, ale jeszcze nie mam terminu, z oczami też tam byłam, stały klient jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona Ty chyba masz wzglednie blisko do B?
Ja tez nie mam jeszcze terminu bo mam nadal alergie na lekarzy, ale chyba gdzies w okolicach czerwca bede musiala sie wybrac.
Puki co czekam na @ i minihistero

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kaszmirka - do centrum Berlina 80 km, może się zobaczymy
kciuki za histero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś przymusowy DNT - spuchło mi kolano od pokrzywki, ale tak że nie mogę zginać - dawno mnie tak nie wysypało, a jak swędzi
może robale się buntują ;)?

protokół robalowy: dzień 2



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
protokół robalowy - dzień 3.

Wczorajsze puchnięcie z wysypką było chyba zapowiedzią infekcji - obudziłam się bez głosu i z temperaturą 38, teraz mam 38,7.
Cytryna, imbir, czosnek i jodyna do płukania i mam nadzieję że przejdzie.

wklejam miskę, choć nie wiem czy wszystko uda mi się zjesc



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale protokół kontynuuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
protokół robalowy - dzień czwarty

gorączka nie spada, nadal powyżej 38, nic na nią na razie nie biorę, nich organizm walczy ;)
jestem na końcówce cyklu i okropnie mnie wzdęło, ogólnie cała nabrałam chyba wody, nie mogłam zapiąć rano spodni, musiałam wziąć większe :(

apetytu brak, ale pić mi się chce strasznie, piję wyciskane warzywne soki z imbirem

wczoraj przeglądałam ostatnie badania, jedyne co wzrosło (niby nadal w normie) to TSH bo z 1,9 do 3,0. Ciekawa jestem co pokażą badania w dieciowej klinice, bo jestem w trakcie cyklu diagnostycznego, pewnie gdzieś w połowie marca będę jechać omawiać wszystkie hormony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
protokół robalowy - dzień piąty

miska czysta niedoliczona - jajka, indyk, mieszanka sałat, trochę pęczaku i oliwa. Nadal nie mogę wejść w dżinsy Może to przez koniec cyklu, dziś 27 dzień, piję pokrzywę i soki warzywne.
Kupiłam dziś sobie w Lidlu gadżet - poduszkę do balansowania i prawie sobie wszystkie zęby wybiłam. To na razie będę na niej siedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium