SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
anister, średnio przytomna jestem - zmarnowałam wiejskie jajka na śniadanie - robiłam jajecznicę i dopijałam kawę, chciałam sobie dolać do kubka, włałam do jajek na patelnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
uuu;/ szkoda, ale się zdarza :)

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
jajek wiejskich szkoda u mnie nowa patelnia inaczej smazy omlety (a codzien rano mam omlet) i juz jakis tydzien jem codziennie przypalony... jedyne co sie zmienia to przypalony mniej lub bardziej

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wczoraj callanetics, dziś DNT, miska też wczorajsza, dziś niedoliczona kompletnie - coś mi na żołądku siadło i niewiele zjadłam

kontrola u okulisty ok - siatkówka w porządku, w jednym oku ciśnienie za wysokie, w drugim w normie
kupiłam Forsen Olimpu - może wreszcie zasnę normalnie





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
najlepszym może się przytrafić ale jaj szkoda kurna no

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wklejam aktualne pomiary, jak widać zrobił się większy postój
tak długo też bujałam się w okolicach 95 kg, ruszyło po płukaniu nerek w lipcu
rozkład miski: 120 białka, 60 tłuszczu, 130 węgli, co daje ok 1530 kcal
jem już teraz praktycznie wszystko - na razie mnie nie wysypuje i zapomniałam napisać - od prawie dwóch tygodni nie jem leków antyhistaminowych

pomiary 11 dzień cyklu





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Arkona, super, że Ci odpuściło uczulenie! A wagą to ty się nie przejmuj, przestoje miałaś a i tak leci.
Od lipca 10 kg na minusie, dobrze rozumiem? Jeśli tak i narzekasz, to chiba Ci się manto należy za marudzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
azzi masz rację, spojrzałam sobie na ostatnie tygodnie, jakoś nie skojarzyłam globalnie jest dobrze - muszę tylko bardziej się przyłożyc do smarowania skóry

dziś na spacerze z psem, pies jak to zwykle biegał, a ja z nim trochę podbiegałam tylko złe buty do tego miałam, bo trekkingowe do nordic walkingu

obliques awatar

miski:









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-10-20 16:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wczoraj dnt
dziś zobaczymy - po południu mam dentystę - mam wizytę na 2,5 godziny, na pewno dziś miska niedoliczona będzie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
NIESPODZIANKA
roczne podsumowanie kilka dni wcześniej, w weekend wyjeżdżam

Ech, jak ten czas leci - to już rok, aż się wierzyć nie chce. Przyznam od razu, że gdyby nie sukcesy i pionierski dziennik Krewetki, nie odważyłabym się założyć dziennika na tak wysportowanym forum. Shrimp, chapeu bas.
Pamiętam jak z wypiekami na twarzy zakładałam swój lejdisowy wątek - oraz pikawę, gdy zobaczyłam że odpisała mi obliques. Potem przyszły inne moderatorki 4nn i Martucca, wiedziałam że wtedy to już pozamiatane i łatwo nie będzie ale też że nie zginę
Nie umiem ubrać w słowa mojej wdzięczności - po prostu dziękuję Wam bardzo

miska:
Zaczęłam od 2000 kcal, 130B/130W/tłuszcz, zaczęłam jeść i wreszcie zaczęłam chudnąć. Przez ten rok stopniowo, za radą Izy, cięłyśmy bilans - w tej chwili jem 120B/60T/130W - choć tłuszczu mogłabym więcej ;) Byłam na obliquesowej koktajlowej rozpisce, wypłukałam sobie nerki i wyrzuciłam nabiał.

W moim przypadku doskonale widać jak pomaga czysta miska, ponieważ od jakiegoś czasu nie ćwiczę tak regularnie jakbym chciała - od mniej więcej 5 miesięcy bujam się zdrowotnie z kilkoma rzeczami z różnym efektem, ale jednego jestem pewna - gdyby nie lejdisowa zmiana stylu życia i odżywiania, to byłoby ze mną o wiele gorzej.

Treningi zaczęłam od treningu z piłką dla początkujących. Mimo moich protestów, a może raczej niedowierzania, obliques nakazała wytrzymkę i poszło - kondycja z każdym tygodniem szła w górę. Ćwiczyłam też na siłowni, dopóki nie stałam się dumną posiadaczką regulowanych hantli, sztangi i ławeczki - w tej chwili robię trening dla średnio zaawansowanych z postu o piłce. Drogie Szefowe, widzicie jak wyglądam i co trzeba poprawić - wszelkie sugestie mile widziane ;)

Cele:
- doprowadzić redukcję do końca
- popracować nad tyłem, bo mi się nie podoba
- ogarnąć się na tyle zdrowotnie, żeby bez problemu można było zrealizować powyższe punkty

Dziękuję raz jeszcze Izie, Marcie i całemu Szefostwu naszego kurnika za pomoc, rady i ogromną dla nas wszystkich cierpliwość
Wszystkim Czytaczkom i Czytaczom - za wsparcie, kopy w doopsko jak trzeba, humor i pogaduchy - nie wymieniam Was z imienia tylko dlatego, że nie chcę nikogo pominąć.
To jak, widzimy się za pół roku ;)?

Tabelka, w której nie podliczyłam talii, gdyż tej rok temu nie posiadałam



Nie mogłam się powstrzymać, też wlazłam w jedną nogawkę starych spodni



To na co wszyscy czekają, czyli foty







Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-10-22 20:27:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium