SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Puści jak mi okuliści pozwolą normalnie ćwiczyć
Mam nadzieję, że po zabiegu w miarę szybko do siebie dojdę i zejdę z niektórych leków to puści. Kuźwa, musi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Arcona ile ty kalorii jesz w tej chwili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obli nie liczę dokładnie, jem wg wskazówek, głodna nie chodzę, no może na początku byłam.

Jak teraz podliczyłam to nie wychodzi więcej niż 1150 -1200kcal. plus soki z warzyw. Mało trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mało to jedno, ale dlaczego, mimo, ze mało nie spada??? a jakie proporcje? mniej wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
przepraszam, nie napisałam proporcji, pewna byłam że tak, późno wczoraj było plus minus 90 białka, 60-70 ww, reszta tłuszcz

ja myślę, że leki mnie tak trzymają - lekarze zwiększyli mi dawki leków na nadciśnienie, dostałam też nowe blokery na jaskrę plus cały czas biorę leki na pokrzywkę, bo jak odstawiam to wysypka i puchnę. Na ulotkach jest zwiększanie masy ciała
albo mi się jakiś tryb oszczędnościowy włączył i te 1200 to za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś 45 minut marszu i micha:

- jeżyny, kokos, jajko, płatki owsiane, pomidorki cherry
- łosoś, wół suszony, plasterek appenzellera, kiszone, sałata z pomidorami, oliwą i kawałkiem awokado
plus soki, pokrzywa, melisa, woda i jedna mała kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Cholipa, z tymi lekami i dolegliwościami, super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
cotygodniowa tabelka pomiarowa, dziś jakieś minusy :)

od jutra miska szpitalna, raczej nie surowa , właśnie się pakuję, mam nadzieję że nie zostanę tam jakoś strasznie długo.
o czternastej można trzymać kciuki ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trzymam kciuki i rob marsze, nie musisz jakos cieko cwiczyc marsze tez beda dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques dziękuję
będę chodzić (i chodzę) ile się da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium