SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques
kurcze nie maja tu kaloryferów, buuuu


to do sztangi może?
mnie zima nie przeszkadza, mróz i śnieg są ok, ale takiej pluchy nie znoszę

shrimp2
Zrób sobie zupę krem


zrobiłam nie dam rady nic innego, jak tylko zmiksowane, miałam problem z połknięciem witaminy C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
nadal dnt
do bólu gardła doszedł kaszel i dobrze, bo mam wrażenie że zaczyna ten syf wyłazić

w misce: quinoa, dynia, burak, jabłko, łosoś, indyk, kiszona kapusta, dużo czosnku i imbiru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
jak jutro nie będzie poprawy, to po południu do lekarza idę
zaczęłam mówić, ale słabo mi jakoś z zawrotami głowy włącznie
ale wreszcie mam stan podgorączkowy, co od dawna się nie zdarzyło - znaczy walczę ;) - bo zazwyczaj w trakcie choroby poniżej 36 schodzę, więc dla mnie 37,5 to masakra - zaraz będę majaczyć ;)

chociaż na gorączkę to rodzina może wpłynęła, rozwinęła się dyskusja nt siłowni i wyglądu kobiety nie muszę mówić, że druga strona woli meduzy ;)
moje schudnięcie się nie liczy, bo ja "jestem koks"

w misce: indyk, quinoa, kapusta kiszona, sok warzywny z czosnkiem, imbirem, kurkumą
robię sobie kuku i piekę dla męża pieczeń z indyka i quinoa, bo znalazłam fajny przepis, i nie mogę, przynajmniej na razie jej spróbować, a fajnie pachnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a nie, no pewnie lepiej bys zostala gruba niz skalała sie sztanga, a fuj a jak sie wylaszczysz zupełnie to ogole brzydko bedziesz wygladac z tymi mięśniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Iza, dopóki ćwiczyłam z piłką było ok, jak kupiłam sztangielki było kontrolowane zdziwko, od czasu sztangi i ławeczki jest kaszana
ciekawam co będzie dalej, bo chcemy kupić stojak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76
Ja się ostatnio z młodą przez tel. zgadałam o treningu, bo pytała co robiłam tego dnia, to jej mówię, że takie tam ćwiczenia na ręce.
Ona: a te twoje ręce...
Ja: no od rączek to ty się od***ol
Ona: ale że co?
Ja: że już od ciebie usłyszałam, że nie mam cycków, że nie mam dupy i że mam kwadratowe nogi Od rąk wara!
Ona: dobra, rączki masz śliczne

Jak Wy z tą sztangą dajecie radę w domu? Nikt się nie skarży? Ja się boję żeby mnie nie eksmitowali kiedyś z siłowni za to rzucanie na podłogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
shrimp2
Jak Wy z tą sztangą dajecie radę w domu?


mieszkam na parterze do sztangi mam maty na podłodze, mogę ćwiczyć, latać z wytrzymkami, a mój pies biega szczekając za piłeczką ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Arkona
Jak bonie dydy, zrobię sobie kiedyś siłownię na dole w piwnicy, będę se rzucać sztangą ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wracam od lekarza - węzły powiększone, gardło zawalone, doszła gorączka
całe szczęście nie dostałam antybiotyku, mam leki wykrztuśne, zalecone inhalacje i maść rozgrzewającą

w misce: zupa krem z dozwolonych składników i rozgotowany indyk :) sok warzywny
pyszności, ale nie jestem w stanie łykać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Arkona, kurde, Ty to się masz z tymi chorobami, kuruj się!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium