SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
to musiala ci faktycznie dobra wyjsc- mi do tej pory pudelka plastikowe nia 'czuc' a kilka z tego powodu juz wyrzucilam

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
o maj gad, jesteś hardkor Arkona 12 litrów - szał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
no co Wy, jaki hardkor, przecież to ma na cały protokół wystarczyć, nie będę się z tymi obierkami kilka razy babrać, nie mam czasu

same sobie kupcie taki gar i zobaczycie ja to z lenistwa tak robię
raz w tygodniu stoisz przy garze, 12 litrów porządnego rosołu robisz za jednym razem, mrozisz w porcjach i włala - macie pyszną bazę do szybkich zup

mój garnek kocham miłością wieczną, chyba go nazwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona to co od jutra odliczasz 5 dni? Na pewno pomoze

Ja w niedziele nawazylam rosolku i zamrozilam sobie w folii do robienia lodu. No ale 12 litrow to juz masowa produkcja

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Racja, też sobie taki zafunduję. Tym bardziej, że gotowanie niespecjalnie mnie pociąga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
ja to w ogóle muszę w porządne garnki zainwestować, bo mam jakieś ze 3 na krzyż porządniejsze, a reszta takie bele co. Ale duży gar się przydaje, owszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
zaraz idę zrobić wytrzymkę, płukanie zacznę od jutra - nie wyrobiłam się ze wszystkim, a czwartek i piątek mam spokojniejsze, w sam raz na płukanie

Iza mam w domu Canephron N - krople moczopędne przy schorzeniach dróg moczowych, skład 1:1:1 Rosmarinblättern/Liebstöckelwurzel/Tausendgüldenkraut, też pić?

dziś w misce:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
A mój kumpel z ojcem ostatnio gotowali przecier pomidorowy na zimę w garze 100-litrowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium