SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Arkona w kazdym razie trzymamy kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
I ja też potrzymam. Zaglądam regularnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Arkona ja też cały czas zaglądam. Zdrówka . Oby lekarze jak najszybciej znaleźli przyczynę .

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
.

Zmieniony przez - anister w dniu 2013-12-04 14:09:10

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Melduję się z wieściami, które już do niektórych Ladies dotarły ;)
Zaczynam 14 tydzień ciąży, z potomkiem wszystko w porządku, ze mną różnie ale zaczynam powoli wracać do żywych.

Pierwsze trzy miesiące to okropne zmęczenie/wyczerpanie i słynne poranne mdłości, które u mnie były popołudniowo-wieczorne, ale w takim natężeniu że rotawirus na karuzeli to przy tym pikuś. Nie obyło się bez kroplówki.

Teraz powoli robi się lepiej, daję radę nawet chodzić na spacery wieczorem. Położne tutaj w szpitalu organizują różne kursy dla ciężarnych; jogę, pilates, pływanie. A jak coś komuś dolega to mają akupunkturę i taping :) więc wybieram się obadać sprawę.

Nie przytyłam na razie ani grama, ale wyraźnie jestem większa zwłaszcza wszerz i trochę galaretowata, może to się zmieni jak dam radę się więcej ruszać.

To na razie na tyle. Będę się meldować z frontu. No i Szczęśliwego Nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Zdrówka dla Ciebie i Maluszka oraz szczęśliwego rozwiązania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to ekstra, tyć to ty nie musisz w każdym razie nie teraz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium