SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1327
Arkona, właśnie zobaczyłam twoje podsumowanie. Brawo!!! Razem z Anister i krewetką dodajecie mi skrzydeł. Pokazujecie ze ciezka praca popłaca, nawet przy tak duzej redukcji :)
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Arkona oby się wyjaśniło co się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Jagoda ja mimo wszystko jestem dobrej myśli, co mi innego pozostaje, mam nadzieję że źródłem wszelkiego zła jest ten ząb


dziś w misce tylko ryż
sił starczyło na jako-takie aeroby na rowerku, ciężko bez mięsa i tłuszczu, zwłaszcza ssie mnie na tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
przeżyłam
ząb usunięty, wszystko wyczyszczone, mam łykać antybiotyk, kupić dobry probiotyk, jeść zimne i miękkie posiłki, unikać przez trzy dni wysiłku, nie pić mocnej kawy i alkoholu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo Fajnie, że masz to już za sobą. Miejmy nadzieje, że razem z zębem pozbędziesz się wszystkich problemów. Zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
No i git majonez. Dobrze, że już po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Super że już po, nie ma to jak ulga po dentyście

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a mnie sie to chorowanie juz nie podoba, kategorycznie żądam bys juz zaprzestała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ulga jak ulga, zwłaszcza jak znieczulenie schodzi ;)
nie krwawię, boli, no ale temu nie ma co się dziwić, paracetamol pomaga średnio, innych leków nie mogę

w misce niedużo: rozgotowany ryż, indyk! kalafior
leki: BetoZK, cetyryzyna, klindamycyna
probiotyk Symbioflor1

jaki fajny konkurs marchewkowy - szkoda że zdrowa nie jestem, ale kiedyś ozdrowieję

Iza teraz doczytałam
Twoje życzenie dla mnie rozkazem, jak i jeszcze mój organizm posłucha będzie git

po indyku kilka bąbli wyszło, mniej niż zawsze, ale ja jestem na poczwórnej dawce antyhistaminowych

laski - do dentysty na kontrolę chodźcie
u mnie dopiero na zdjęciu rtg wyszło, że coś nie tak, z wierzchu wszystko miód malina,

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-24 16:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques
tak sobie oglądam różne FBW i się mnie spodobał trening Zyrafki do wykonywania w domu
czy ja bym mogła go zacząć?

nie mam co prawda skośnej, ale mam piłkę
muszę rozszyfrować jak robić jeżyki.

link:
https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-08-24 17:20:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium