SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
heh, rok temu to ja jeszcze walczylam z glupim dietetykiem o odzyskanie kasy z powodu jego niekompetencji. I dopiero szukalam wlasciwego sposobu Ladna tendencje masz, u mnie krecilo sie kolo 90ciu, a teraz to sie zobaczy jak wroce do ogarniecia

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
powoli, ale w dół i to jest najważniejsze
niedługo zacznę wyglądać jak normalny człowiek :)

wykręciłam sobie lewą rękę przy, uwaga, wyciskaniu cytryny w zwykłym wyciskaczu strasznie grubą skórę miała, łapa mi się ześlizgnęła i wygięła w złą stronę.








Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-10-15 20:32:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ładnie Cię ubywa!
Jak robisz soczewicę czerwoną? Mi zawsze paciaja wychodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
mi paciaja nie przeszkadza - tym razem zupę sobie zrobiłam, ugotowałam ją w rosole z różnymi przyprawami, łyżką domowego koncentratu pomidorowego - mówię na to zupa na winie, dajesz to co ci się akurat w rękę nawinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758

Ja jednak wolę twardszą, chyba zostanę przy zielonej zatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zawsze powtarzam e najwiecej kontuzje powstaje przy codzinnych czynnosciach, ale... to silownia jest zawsze winna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mi sie zielona moczy juz 2ga czy 3cia dobe i kielkowac nie chce, chyba jednak wole czerwona paciaje

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
niewyspana jestem, drugą noc z rzędu zasnęłam po trzeciej, oczywiście rano spanie w najlepsze
dziś piję melisę i zaraz się kładę









Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-10-16 23:07:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
udalo sie wyspac tym razem? kupilam zma ale na razie czekam az zacznie dzialac

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium