SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Melduję, że dziś wypisali mnie ze szpitala, z przeziębieniem co prawda, ale zawsze to lepiej leżeć w domu ;)
Dzięki za miłe słowa

co się stało w zeszłą środę - omdlało mi się i wylądowałam z uciskiem w klacie na pogotowiu a stamtąd na oddziale wewnętrznym. Ciśnienie 180/122 puls 120. Rozpoznanie na SOR: nadciśnienie tętnicze i tachykardia zatokowa.

W każdym razie jestem przebadana na bieżąco i wychodzi że w sumie zdrowa jestem, nie wiadomo skąd to ciśnienie i wyższy puls:( Dopiero w sobotę się wszystko zaczęło uspokajać.
badania:
- rtg klatki w normie
- usg jamy brzusznej w normie
- cukier we krwi: 84 mg/dl
- krzywa cukrowa 2h po podaniu 75g glukozy 139 mg/dl
- cholesterol całkowity 170 mg/dl
- HDL 39 mg/dl LDL 111 mg/dl
- trójglicerydy 100 mg/dl

zapisy ekg w normie, wychodzi tylko tachykardia, na lekach holter ciśnieniowy też w normie
za tydzień mam odebrać wynik kortyzolu.

Zalecenia, które dostałam to leki na nadciśnienie i bloker ( Beto ZK i Valzek) oraz redukcja otyłości - dostałam rozpiskę na dietę 1200 kcal ze znikomą ilością tłuszczu (

Ordynator chciał mi metforminę wcisnąć, na otyłość niby, ale się nie dałam - nie będę brać leku przecicukrzycowego, jej nie mając.

Cwiczyć mi pozwolono, na siłowe pan dr nosem kręcił, "bo po co mi mięśnie, ale jak już muszę to dobra, byle się nie przeciążać"

miskę szpitalną pominę milczeniem. od jutra wypiski miskowe, za dwa trzy dni powrót do ćwiczeń, niech tylko ozdrowieję po tym szpitalu i przeziębienie wyleczę

Szefowe drogie czy ja mam jechać tym samym treningiem, czy coś zmienić?
Teraz mam : 3x w tygodniu siłowy dla początkujących, po razie callanetics, wytrzymka i aeroby.

I w ogóle to dobrze jest wrócić. Howgh.

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-01-23 16:43:36

Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-01-23 16:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Witaj! Dobrze, że już jesteś. Dobrze, że w wynikach nieźle wychodzi. Nie wiem co to ta tachykardia i czy ma to martwić? Ale super, że już jesteś w domu i że możesz ćwiczyć

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Arkona76 aleś narozrabiała nie strasz nas tak
Pewnie się teraz nie opędzisz od dobrych rad Ja na wszelki wypadek, jako kompletny medyczny ignorant, siedzę cicho, ale ślę dobre myśli i życzenia zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzięki dziewczyny

tachykardia to przyspieszenie rytmu serca, ehh a ja nerwus jestem
wszelkie rady jak się mniej wkurzać mile widziane

w ogóle byłam dziwakiem i odludkiem - nie jadłam słodyczy, żeby się wzmocnić (jak to nie jem słodyczy, przecież tak dobrze wyglądam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Tu nie pomogę, też jestem cholerny nerwus, jedyne co to pozostaje melisę na wiadra

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Arkona ufff dobrze ze juz wyszlas z tego szpitala

ja tez z tych nerwowych -- widac to pokolenie tak juz ma Ja tam musze sie wyladowac jak cos mi na duszy lezy---dobry trening albo kilka ostrych slow z malzem zamienie, albo sobie porycze i jakos lepiej mi sie robi

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziś wreszcie prawdziwa miska, bo w szpitalu to wiadomo jak jeść dają.
zrobię sobie mały rozruch, w sensie spacer na powietrzu, jutro jakieś aeroby wykonam.

w misce: tran, mniszek
i leki: Beto 100 ZK, Valzek


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
moje plany ćwiczeniowe wyglądają tak:
- po pierwsze: do treningu siłowego wracam od przyszłego tygodnia, w tym tygodniu aeroby - zacznę dziś od 15 minut szybkiego marszu i codziennie będę zwiększać czas. Po tych kilku dniach szpitala wypluta jestem kompletnie
- po drugie: nie wpadać w panikę jak puls podskoczy jakoś wsłuchana teraz w bicie serca jestem :/ chociaż w sumie dobrze, że bije, gorzej jakby przestało

w misce: tran, mniszek plus leki: Beto 100 ZK, Valzek oraz septolete na gardło
(założenia miski:3dni w tygodniu 1800kcal(obcięte ww) i raz 2000kcal (BW 130/130/tłuszcz)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
I dobrze, że humor dopisuje
Krewetko, nic innego mi nie pozostaje, nie chcę się dodatkowo nakręcać, choć nie powiem żeby ta cała sytuacja spłynęła po mnie ot tak.
Jak ma mnie szlag trafić, to przynajmniej z uśmiechem na ustach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium