SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Tyle cm i 2 kg z wagi to dobra tendencja. Tu się trzeeba cieszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratuluje spadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
nie było mnie chwilę, wyjechaliśmy żeby się nieco oderwać

do okulisty na kontrolę we wtorek
dziś ostatni dzień sterydu, lekki stres co będzie jutro bez - czy nie zacznę puchnąć itd
cykl się naprawił, okres jest :)

byle do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
To trzymam kciuki, żebyś już nie puchła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dzień dobry,
drugi dzień bez sterydów - mam pierwsze pokrzywkowe kropki, nawet się nie wkurzam już
ciśnienie w oczach trochę zeszło ale nadal jest trochę ponad normę, na razie z ćwiczeniami ostrożnie

nie mogę na razie wcale: rwać, wyciskać nad głowę, robić cokolwiek z głową w dół
ujdzie wyciskanie leżąc i ostrożnie na skosie
jakiś trening muszę znaleźć

moja pani okulistka powiedziała, że teoretycznie powinna mi ćwiczeń zabronić, ale:
- pamięta mnie "tamtą" i widzi ile mi ćwiczenia dały
- sport jest zdrowy, pomaga np dobrze ukrwić siatkówkę i nerw wzrokowy,
- jak będę siedzieć to też mnie szlag trafić może, więc z ograniczeniami mogę coś tam robić

na razie callanetics sobie robię, a i wrócę do krewetkowej wytrzymki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
tez sie ostatnio za nia zabralam, i moge o cos spytac? robisz calosc-ten cykl tygodniowy czy wytrzymke tylko? bo robie tylko wytrzymke, a wydrukowalam sobie calosc i wtedy naszly mnie watpliwosci (nie mam np rowerka itp)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
anister, ja robię tę skacząco-biegającą, z pajacykami, burpee i sprintami
na całe szczęście mieszkam na parterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
robie to samo i tak samo i jest ciekawie, a mieszkam na 1szym pietrze , tylko skopiowalam sobie caly plan i do wydruku poszla calosc- (Krewetka miala plan na caly tydzien)-oprocz wytrzymki

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-09-18 11:48:01

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
anister siłowe i ew. aerobowe robisz swoim planem, a wytrzymkę dodatkowo
Możesz też zaglądać do dorothy77, bo też ją robi. Myśmy ją wtedy obie dostały od obliques i teraz jak dorothy wróciła na forum, to i do wytrzymki Tylko Ona już robi po się dwa obwody, to się nie dugeruj liczbą powtórzeń
https://www.sfd.pl/dorothy77_/_Powrót_do_redukcji...-t684212-s33.html#post4 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium