SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Arkona gratulacje, trzymaj się zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
dziękuję pięknie
ogromnie się cieszę i mam nadzieję że nadal będzie wszystko w porządku.

zapomniałam dodać, że od początku ciąży ciśnienie mi się unormowało a nawet czasami jest za niskie oraz co najważniejsze zniknęła mi pokrzywka i obrzęki. Pani dr twierdzi że hormony maczały w tym palce ;)

teraz musżę dokładnie od początku przestudiować lejdisowy wątek ciążowy bo mi część rodziny herezje wygaduje np. że nie słodzę sobie jedzenia i picia (jak to dziecko ma urosnąć?? oraz dlaczego byłam do tej pory tylko dwa razy na usg (w siódmym tygodniu żeby potwierdzić ciążę i w trzynastym). Cierpliwości mi trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
jako ze ja juz sie wyrwalam przedwczesnie to spokojnej glowy zycze, malo gadania rodziny (kto to widzial zeby dziecko na cukrze roslo...) i milej lektury ciazowego watku

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Trzymam kciuki i dobrego samopoczucia życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Melduję się z 19 tygodnia, jak ten czas leci. U potomka wszystko ok, choć jeszcze się nie ujawnił - na ostatnim usg spał i się przeciągał, ale nie chciał się przekręcić. Kolejne widzenie 11.03.

U mnie też ok, ciśnienie w normie, alergie zniknęły. Byłam w Charite w Berlinie, tak jak byłam umówiona, mam termin na jesień jeśli pokrzywka po ciąży powróci.
Małe problemy robi mi spojenie, czuję miednicę i wszystkie kości,ale tu już pomaga mi położna. Mam chodzić na spacery, siedzieć na piłce, spać z poduszką między nogami. Inaczej wizyta u chirurga/osteopaty.

Ale ogólnie jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ciąża jest fajna ......



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
obliques
Ciąża jest fajna ......




potem się zacznie?

Ostatnio okulistka kazała mi wszystkie sprawy związane z dzieckiem w miarę możliwości teraz załatwiać, póki mogę się ruszać i brzuch jeszcze nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciąża jest fajna










U innych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium