SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
i jak z Twoja pokrzywka? No niestety na specjalistow trza czekac, ech. Ja jak chcialam do reumatologa to pani mi powiedziala ze za 1,5 miesiaca. Dopiero jak wyniki pokazalam to sie zrobily 3 tygodnie ( a moim zdaniem to tez za dlugo )
duzo zdrowka zycze

a wogole to gdzie sie wyboerasz te 1,5 godizny?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kaszmirka, do wojewódzkiego odddziału NFZ jechałam, właśnie wróciłam i dosłownie padam na pysk
z racji że ja teraz po niemieckiej stronie ubezpieczona jestem, niemiecka kasa chorych miała wysłać pewien papier do nfz, kurde bałagan mają i od poczatku lipca nie wysłali - to sama zawiozłam :)
i tu ukłon w stronę NFZ, załatwili dziś wszystko co chciałam miło, uprzejmie i bez problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wklejam dzisiejsze pomiary
dziś i wczoraj bez ćwiczeń, za to od rana do późnej nocy na nogach, same przyjemności ;) sklepy meblowo-budowlane, farby, malowanie itp itd.
wieczorem wkleję miski

pomiary 12 dzień cyklu
założenia miski od 1 lipca:
w dni z treningiem siłowym: 1700 kcal, BTW 120/80/130
w dni pozostałe: tnę tłuszcz do 60g, co daje średnio 1530kcal



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
krewetka, obli

od jutra to ja chyba tylko ryż z indykiem będę jadła, mam pewne podejrzenia, że być może ta pokrzywka po wieprzowinie wyłazi - wczoraj nie jadłam i było mniej zmian i zbladły,
w piątek i dziś karkówka była, nie chcecie wiedzieć jak wyglądam

zaległe miski:







Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-07-29 23:03:08




Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2012-07-29 23:03:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
świnina uczula? trzymaj sie Arkona

a, no i przy okazji gratuluje spadkow-super jest!

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-29 23:07:41

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
anister, dzięki
generalnie, jak właśnie czytam, uczulić może wszystko
jeszcze zabawniej jest jak się ma alergię krzyżową, czyli samo A Cię nie uczula, ale w połączeniu z B już tak, np jakieś mięso możesz jeść, ale nie wtedy kiedy pyli coś tam, no masakra jakaś

wykrakałam sobie, jakiś czas temu powiedziałam lekarzowi, jak mi odstawił lek na nadciśnienie, że teraz ogólnie rzadziej do lekarzy chodzę
tfu, trzeba było cicho siedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
slyszalam kiedys u uczyleniu na zwykle sztucce cuda wianki

oby latwo szlo to zidentyfikowac jak to dziala bo swinka dobra, a jak nie to udziec indyka jest wg mnie najlepszy tylko ze chudy

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-30 08:36:48

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to inaczej, wykluczyc trzeba wiekszośc podejrzanych potraw i wtedy nie jeść je 3 tygodnie, i powoli dodawac, , coś jak anister robila dokładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium