SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Arkona, bardzo duża redukcja, pods.str.63,str.111

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
wróciliśmy, pięknie było tylko za krótko
miska na pewno przekroczona - ryb zjadłam mnóstwo, na śniadanie, obiad i kolację i tak przez tydzień, w święta pozwoliłam sobie zjeść razowiec na zakwasie
pogoda dopisała - wstawaliśmy raniutko, żeby jak najwięcej z dnia skorzystać, polecam takie święta
ani razu nad morzem nie spuchłam, za to w domu od razu
większy problem miałam z ciśnieniem, musiałam dodatkowe leki brać

no i jeszcze jedno - do końca stycznia mniej więcej zawieszam dzienniczek - czeka mnie w tym miesiącu sporo testów i u alergologa i kardiologa, chciałabym wreszcie do końca wyjaśnić co się ze mną dzieje

oczywiście miska będzie czysta i będę ćwiczyć wtedy kiedy będę mogła, wznowię dziennik, jak się ogarnę z tymi wszystkimi badaniami

szczęśliwego nowego, zdrowego przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Testuj, zdrowiej i wracaj do nas! Najlepszego i najzdrowszego 2013.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
azzi, nigdzie się nie wybieram
ostatnio mi się dość medyczny dziennik zrobił, teraz by było jeszcze gorzej
jedynej słusznej drogi nie opuszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Zatem abyś trafiła w końcu doktorka równie błyskotliwego co House. Niech Cię rozkmini i szybko naprawi
A jakby był jeszcze tak uroczo wredny i kąśliwy, to koniecznie nam tu sprzedaj kilka złotych myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
Hej, ja na chwilę powiedzieć co u mnie -
Jak na razie alergolog żadnej alergii nie znalazł. Wg badań krwi, które miałam przy puchnięciu robione, za każdym razem było podwyższone CRP i trzeba szukać w tym kierunku. Czekam jeszcze na jeden wynik
U kardiologa jestem w trakcie, na razie ok. Dziś byłam u ginekologa w kwestii mięśniaków i wyszłam ze skierowaniem do kliniki niepłodności ;)
Jak wiecie, jesteśmy już po dwóch protokołach ICSI i jak mi lekarze pozwolą zrobimy w tym roku trzeci, lekarz z kliniki zdecyduje też co z mięśniakami. Jak nie pozwolą albo się nie uda, to temat dzieci zamykamy ostatecznie.

Myślę że pod koniec miesiąca będę wiedziała ostatecznie co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Arkona trzymam kciuki za wyniki by wreszcie bylo jasne co i jak. I duuuzo wytrwalosci dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ja również trzymam kciuki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZRZUCENIE WAGI , PROŚBA O POMOC

Następny temat

Dziennik by Darusia

WHEY premium